Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Oluyor?

alicelik

OpenCart-TR
Merhabalar opencart tı çok beğendim fakat fazla bilgim olmadığı için kafam karıştı. Kurulumu yapabilirim onu hallederim anacak şu kredi kartı ödemesi ve taksitli gibi şeyler kafamı karıştı. Yani kişi ordan taksitlendirme yaptığı zaman kredi kartıyla ödeme yaptığı zaman nasıl para benim hesabıma yatacak onu anlayamadım. Bir kardeşim yardımcı olabilirmi acaba :(

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
RE: Yardımcı Olabilirmisiniz

Arkadaşım merhaba, öncelikle kredi kartı sistemini kullanacaksan, opencart ı kuracağın hosting cURL destekli olmalı...bende hosting alınca böyle bir yanılgıya düştüm sonra hosting paketini yükselltim...daha sonra SSL Sertifikası ve Standart IP alacaksın...sonra bankaya başvuracaksın...bana sorarsan sitenin seviyesine göre bi SSL Sertifikası al güzel ve verimli satış yapacak şekilde bi site oluşturuyorsan biraz iyisini alarak başla...Bende yakında başvuracağım bankaya...Kolay gelsin

kaan33

OpenCart-TR
Rapid SSL yetiyormu? yoksa illa Instant SSL almak mı gerekli illa.

Rapid SSL yıllık fiyatı 30$ , Instant SSL ise 169$

gerçi ihs telekom da 15tl miş yeni öğrendim

enverduzz

OpenCart-TR
"...Bende yakında başvuracağım bankaya..." bu konuda bizleride bilgilendirirsen sevinirim.

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Arkadaşlar ben daha siteye başlamadan araştırdım sitenin yoğunluk kullanım seviyesine göre SSL Sertifikası alın...İlk başta sitenizde bir yoğunluk beklemiyorsanız Rapid SSL alın...yada çalıştığınız bölge belli bir bölge ise Rapid SSL yeter.Daha sonra bütçeniz artınca siteniz gelişince yükseltirsiniz...Ama yinede Bankada bilgili birisiylede görüşün onada sorun sonra SSL alın yinede...Aldıktan sonra tekrar bankaya Sanal Pos için başvurun...