Kendi Kendine Onaylanan Siparişler

webpro2008

OpenCart-TR
Merhabalar. Bir kaç kez sipariş geçen müşterilerimden bazılarının ben onay vermediğim halde Tamamlandı ibaresi gelmesi beni zor durumda bırakıyor. Opencart daki bu sorunun tam olarak neden kaynaklandığını bulmuş yada anlayabilmiş değilim.

Not: Ayarlamalar bölümünde Sipariş Durumu Onay Bekliyor olarak seçili. Bu durum tüm müşterilerimde değil sadece belirttiğim gibi bir kaç müşteride karşılaştığım bir sorun.

Sizlerden desteklerinizi bekliyorum.

kralinq

OpenCart-TR
İletişim bilgilerinizi iletirseniz pm ile yardımcı olmak isterim.

webpro2008

OpenCart-TR
satis@e-pinmarket.com mail ve msn adresim. cep : 0507 447 6620 iş : 0256 711 10 11 Bozdağ İnternet Cafe

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
bir ara bendede böyle sorun olmuştu ödeme yöntemi ve kargo yöntemlerinde varsayılan sipariş durumunu ayarlamanız gerekiyor
büyük bir ihtimalle oradan kaynaklanıyordur

webpro2008

OpenCart-TR
zaten varsayılan kargo ve ödeme yöntemlerini ayarladım. o konuda hiç bir şüphem yok belirttiğim üzere bir kaç müşterimde bu olayla karşılaştım %98 oranında sorun yok zaten ama içime bir kurt düştü admin yolunu değiştirdiğimde hata alıyorum 1.5.x de o yüzden siteadresi.com/admin kullanıyorum. yeteri kadar sitemin güvenli olup olmadığından emin değilim bu yüzden sizlere danışmak istedim. ilginiz için teşekkür ederim.

webpro2008

OpenCart-TR
Sayın Yetkilinin Dikkatine..

Size kendi kendine onaylanan siparişler diye bahsetmiştim. Sitede açık olduğundan kuşkulaıyordum ve bu gün kuşkum doğru çıktı. Dolandırıcı adam sitemin admin paneline giriş yapmış bilgilerimi değiştirmiş.

ocreset.php yükleyip ftp den geri aldım bilgilerimi. siteadresim.com/admin di çalınmadan önce siteadresim.com/admin.????? olarak değiştirmiştim soru işaretlerinin yerlerinde rakamlar mevcut nasıl oluoda sisteme sızıyorlar sizden cevaplarınızı bekliyorum.
İlginiz için teşekkür ederim.