kayıt formu düzenleme

haqanozcan

OpenCart-TR
merhaba arkadaslar acaba opencart kayıt formunda kısa bilgi ile kayıt almamız mümkünmüdür form biraz uzun gibi geliyor bu yuzden insanların kayıt olma isteği daha az oluyor

örnek :

E-Posta Adresiniz:

Adınız:

Soyadınız:

Parolanız:

Parolanız (Tekrar):

bunlar yeterli olabilir diye düşünüyorum adres ve bilgileri daha sonra satış yaparken gelse daha başarılı olabilir diye düşünüyorum fikri ve nasıl yapabileceğimiz konusunda bilgisi olan arkadaş varmıdır ?

haqanozcan

OpenCart-TR
bununla ilgili bir bilgisi olan arkadaşımız varmı ?

crazyxxl

OpenCart-TR
Aynı sorunu bende yaşıyorum cevap veren olmuyor hiç birisi ilgilenebilirmi?

ayfune

OpenCart-TR
bu çok önemli arkadaşlar sitede pek çok yere baktım bulamadım.
Eğer cevabı varsa paylaşın bu çok kişinin işine yarayacak eminim.

uemrah

OpenCart-TR
Bunu yapan arkadaslar yar :devlet sirri sanki arkadaş.Dene-yanıl kuralını kulanacaz galıba

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.inokleen.com
Size ancak şöyle yardımcı olabilirim,
Sitenizde bulunan,
<b>1- catalog/controller/account/register.php</b>
<b>2- catalog/view/theme/default(veya sizin tema adınız)/template/account/register.tpl</b>
dosyalarındaki birbiri ile ilgili yerleri kaldırarak veya değiştirerek bu istediğinizi yapabilirsiniz. Örnek,
Fax kısmını kaldıracaksanız, yukarıda bahsettiğim iki dosyadan da fax ile ilgili tüm bölümleri kaldırın, Adres 1 kısmını kaldıracaksınız, adres 1 ile ilgili bölümleri kaldırın böylece kişi adresini yazmadan da üye olabilecek, sonrasında müşterinin üyeliğine giriş yaptığında adres düzenleme kısmından veya alışveriş esnasında varsayılan bir adresi olmadığı (yani boş olduğu) için uyarı verecektir veya adres ekleme bölümünü açacaktır.
Bu şekilde kayıt bölümü ile ilgili istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz, bu biraz da sizin becerinize kalmış bir şey;

Bol şanslar kolay gelsin...

ayfune

OpenCart-TR
yeterli olmadı başka yardımcı olacak var mı ???