Kayıt ekranını bireysel ve kurumsal diye ayırmak

cherokhe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.teknodia.com
Bu modül gruplar açamak yada bölmek için değil Vergi ,TCK bilgileri dışında Bireysel Kurumsal olarak ta Vergilendirmeyi ayrı ayrı gösteren bir modifikasyon...Bu senin bahsettiğin şey bu modifikasyon ile alakası yok.

mehmet80

OpenCart-TR
1.5.3.1 sürümünde her gruba ayrı ayrı vergilendirme de yapılabiliyor.

cherokhe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.teknodia.com
bu modifikasyonla bunun ne ilgisi var arkadaşlar,konunun başını takip etmiyormusunuz TC Kimlik nosu ve Vergi Bilgileri girişi ve db kayıt ekranı 1.5.3. 1 versiyonun hangi menüsünde var? Müşteri Grubu müşteri sınıfları ile alakalı.

mehmet80

OpenCart-TR
Bence siz takip etmiyorsunuz.

İlk mesajdan alıntı
kayıt ekranına 2 radio buton koyarak bireysel ve kurumsal diye ayırmaya çalışıyorum. bireysel seçildiğinde "Tc kimlik", kurumsal seçildiğinde ise "Vergi dairesi" ve "Vergi numarası" alanlarının oluşması gerekiyor.

ve 1.5.3.1 de müşteri grupları tamda bunu yapmaktadır. Hangi grupta tck numarası, hangi grupta vergi numarsı / dairesi girilmeli ya da bu alanların zorunlu olması gerektiğini seçmek gibi. kayıt ekranında da yaptığınız ayarlara göre seçilen grupta bu alanlar gösterilmektedir.

Ayazcool

OpenCart-TR
Misafir müşteri kısmına gerekli düzenlemeyi yapabilen var mı arkadaşlar? işin içinden çıkamadım..

kadir34

OpenCart-TR
Sürüm 1.5.2.1 sürümü kullanıyorum bu modül bu sürümde çalışırmı dosyayı indirdim ama kurmadım bireyselde sadece tc kimlik no olsun kurumsal da tc kimlik no vergi dairesi vergi nosu olsun hepsi kurumsal ve bireysel müşteriler için mecburi olsun misafir alışverişi yapılırkende aynısı olsun ve bu faturaya otomatik yansıyıp meil olarak gelsin istiyorum nasıl yapabilirim open cartın orjinal default temasını kullanıyorum sql eklentisini nasıl çalıştıracağım bilmiyorum c panel kullanıyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

playmusic

OpenCart-TR
arkadaslar konuyu hortlatıcam ama kusura bakmayın bakan cozen olursa cok buyuk sevap işler
modul cok guzel ve guzelde calısıyor lakın bı sıkıntı var cozemedım
admın panelınde tc no vergı daıresı ve no su kayıt ekranında eklenmısse cıkıyor ama ben admın panelınden musterı eklemek ıstedıgımde tcno vergı daıresı ve no su eklenmıyor yada daha once eklenmıs musterı guncellenmıyor bu konu hakkında cozumu olan varsa ve paylasırsa sevınırım cok tesekkur ederım

düzeltiyorum
bu modulu kurunca sıparıs alamıyorum musteri siparis vermeye calısınca siparıs verıldı dıyor ama sıparıs admıne de sıparıs gecmısımede gecmıyor malesef uzuldum sımdı

kanvastablo

OpenCart-TR
account/register dosyasındaki fax yazan yere tc no yaz yeterli bence derine indikce işler karışıyor :)