kayıp şifre problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

archil

OpenCart-TR
mrb ark şifremi unuttum bölümünden şifre gönderiyorum gelen şifre ile giriş yapamıyorum sorun ne ola bilir

[bilgi]Bu soruna sebep olan Gelişmiş login modülüdür. Modül hakkında sorularınızı modül sayfasından devam ediniz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-848.html

eka7a[/bilgi]

Feluruz

OpenCart-TR
Aynı sorun bendede var.. Help we :p

archil

OpenCart-TR
arkaşım sorunu buldum ben giriş modülü eklendiği zman çıkıyor bu problem gelen şifreyi home açılan yere değilde yandaki müdlün girişine yazınca çalıyor

fakat misafit açıl veriş buttonu çalışmıyor

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Modulun konusunda misafir alışverişi hatası için çözüm belirtildi.. Konuyu inceleyip modulu düzenleyebilirsiniz.. 148 de şifre hatası veriyor olması doğru olabilir..

archil

OpenCart-TR
Mirac bey yeni farkettim [MOD] Gelişmiş Giriş Modülü - Advanced Login Module

kurunca sorun çıkıyor kaldırınca sorun olmuyor

mirac bey sorunu çözdüm siz zaten bi topic de bahsetmişsiniz ayarladım fakat giriş bölümünü silmek zorunda kaldıms anırım onu çözümü yoktu çözümünü buşlunca paylaşırsanız sevinirim kolay gelsin

Feluruz

OpenCart-TR
Kaldırınca giriş yapabiliyor mu ki üyeler , giriş yapamıyor üyeler diye Advanced Login Module kurduk şimdi kaldırıyoruz giriş yapılmıyo.. Fesupanallah :D

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
147 modulu olarak yayınladım ben bu modulu.. 148 e kurduğunuzda hata alabilirsiniz.. Kaldıki 147 de de sorunlar olabilir.. archil bir açıklama yapmış.. anladığım kadarıyla sayfa içinden giriş yapmaya çalışınca bu sorun çıkıyor..

Eğer böyleyse modul konusu içinde orta yerde kalan giriş yerinin nasıl kaldırılacağını anlatmıştım.. Zaten modul kurulunca orta yerde kalan giriş bölümü fazlaya çıkıyor.. Kodlara bakarak gerekli yeri silerseniz sorun çıkmaz sanırım..

archil

OpenCart-TR
ewet sorun çıkmıyor orta kısımdaki girişi sildim hiç bir sorun yok
misafir girişi
üye olma vs herşey çalışıyor

Eğer orta kısımdaki üye grşini kaldırmak istemeynler Advanced Login Module kaldırmaları gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...