Kategorileri Marka Marka ayırma..

caglar_berke

OpenCart-TR
Kolay gelsin.

Arkadaslar Guzel bı calısma ıcındeyım ama bı eksık gordum kendı projemde cok ugrastım ama olumlu sonuc alamadım.. sımdı solda menude örn: Saç Kesme Makinası die ayırdıgımı dusunun ben buna tıkladıgımda karsıma urunler degılde olk olarak marka olarak karsıma cıksa.. markayı secsem snra urun cıksa daha ıyı degılmı.. bunu yapmaya calıstım ama olumlu cvp alamadım bana yardımcı olurmusunuz. ornek olarak verdıgım Saç Kesme Makinasını tum markaları karısık gosterme yerıne marka marka ayırsın dıorum yardımcı olursanız sevınırım...

tşkler..
Çağlar Cayvarlı

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Kategorilere önce saç kesme makinası olarak açılış yapsan, onun altına markaları açsan onunda altına ürünlerini eklesen işini görür gibime geliyor.. Yanlız 3 kategori açmış olcaksın bu şekilde modullerin css ayarıyla oynaman lazım biraz.. 3 kategori alt alta açılınca satırlar alta kayıyor ve iki satır oluşuyor..

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
mirac da benim gibi düşünmüş alt kategori şeklinde düzenlersen bu şekilde işin içinden çıkarsın hatta jqery kullanırsan onları akar bant bile yaparsın markalar gibi...

caglar_berke

OpenCart-TR
bu gun bu konuyu acarken dısarı cıktım :D yolda aynen dedıgınız gıbı aklıma geldı ve uyguladım :D tşkler yinede..

kolay gelsin..!

grafikes

OpenCart-TR
Arkadaşlar düşünceniz çok güzelde şimdi 1.5 sürümünde footerda ekstralar bölümünde markalar kısmı var ve yukarıda arkadaşın dediği gibi kategorinin içinde bulunan markalar çıksın ekstra/markalar gibi sonra markayı tıklayınca marka ürünleri açılsın diye ne yapmamız gerekiyor ....