Kategorilerde Ürünler Görünmüyor ve Çift Görünüyor

soulofthesea

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar. Web sitem de kategorilere tıkladığımda kategorilere bağlı ürünlerin bazıları görünmüyor ve bazıları çift görünüyor. Seo eklentisi ile ilgili olduğunu düşündüm ve tamamen kaldırdım buna rağmen hala aynı sorunla karşı karşıyayım. Uzun zamandır forumlarda da aradım bir kaç kişi aynı sorunu yaşıyor ve bu arkadaşlarıma önerilen; genel ayarlardan kategorilerdeki ürün sayısını 50'ye çıkartmasıydı ben de aynısını yaptım ürünlerin çift görünmesine razıyım ama bazı ürünlerim görünmüyor. Web site adresim burada. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

muzorotti

OpenCart-TR
hangi kategori deki ürünler çift görünüyor ben rastlamadım çerezlerinizi temizledikten sonra tekrar denermisiniz.

soulofthesea

OpenCart-TR
merhaba. ben tarif edemedim. kategorilerde örneğin 5 sayfa var. örneğin 1. sayfada zaten görünen bir ürün 3. sayfada da görünüyor. çok garip bir durum her seferinde rast gele farklı bir kaç ürün bu şekilde görünüyor ya da hiç görünmüyor. yani sayfaları gezerken önceki sayfalarda zaten gördüğünüz bir kaç ürünle arka arkaya karşılaşıyorsunuz.

bu konuda ücretli ya da ücretsiz destek olabilecek biri yok mu?

soulofthesea

OpenCart-TR
Sorunum hala devam ediyor. Ürünlerin çift görünmesinden çok bazı ürünlerin görünmemesi en kötüsü.

signon

OpenCart-TR
Merhaba soulofthesea,

Yönetim Paneli'nden ürünlerin için seçtiğin kategorileri tekrar kontrol eder misin? Bana sanki bazı ürünler için kategorileri birden fazla işaretlemişsin ve görünmeyen ürünlerin için de işaretlememişsin gibi geldi.

saygılarımla,
signon

tarlak

OpenCart-TR
buna benzer bir durum bendede yasanmisti.gerci ciftvdegil ama isaretlemedigim halde farkli bolumlerde cikiyordu.seo kelimelerinin benzer olmasindan kaynaklaniyordur dediler.seo kelimelerini silip, turkce karakter kullanmadan ve aralarina - isareti koyarak cozmustum.aklinda olsun belki sorunun cevabi budur.

soulofthesea

OpenCart-TR
deneyeceğim. cevabınız için çok teşekkür ederim.