kategori detaylandırma

usenozcan

OpenCart-TR
Merhabalar;

Opencart da yeni olduğum için yaptığım bir projede takıldığım 2 konu vardır. yardımcı olursanız sevinirim.

Konu-1 : Ekli dosya 1 nolu resimde sol tarafdaki kategoriler tamam oluşturabildiğimiz standart kategoriler, ama aynı kategorilerin en alt kategorileri resmin sağ tarafında yer alan kısma ayrıca nasıl getirebiliriz.

1.jpg

Konu-2 : Ekli dosyada yer alan 2 nolu fotoğrafda ise, 1 nolu resimde seçtiğimiz ürün grubunu tıkladığımızda bu sefer o gruba ait ürünler gelmekte ve gelen sayfanın sol tarafından ürün hakkında seçenekler gelmete ( Marka, Fiyat aralığı, detaylı şeçenekler )

2.jpg

sadece 1 nolu konuda bile yardımcı olsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürederim

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    192.4 KB · Görüntüleme: 32
  • 2.jpg
    2.jpg
    169.4 KB · Görüntüleme: 19

rozkurt

OpenCart-TR
2. soruyu anlamadım ama 1. soru ile ilgili benim de sana bir sorum olacak. diyelim ki müşteri son kategoriye geldi. orada ne göstereceksin?

usenozcan

OpenCart-TR
sadece "bmw" grubunda "1series-e87" uygun olan "ipod usd aux" ürünleri gelecek karşımıza... bunu ayırt etmekte sorun yok. benim sıkıntım bu en altlarda yer alan ürün gruplarını hepsini sağ tarafta nasıl gösterebilriz yani 2. katagori diye bir modül oluyormu. Opencartda 2 tane birbirinden ayrı katagori olurmu?