Kasaya Gitte Sorun

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Merhaba, İe ve Chrome de sitemde şu problem var.
Kasaya git dediğimizde adres girip devam a bastığımızda çalışmıyor.
Ama Firefox ta sorun yok.
Acaba sorun nedir.
Yardım Edermisiniz?

osmansan

OpenCart-TR
Merhaba,
Aynı sorun bende de vardı fakat bütün tarayıcılarda çalışmıyordu, checkout php dosyalarını değiştirdim sorun çözüldü.

cruilboy

OpenCart-TR
Yok arkadaşım olmuyor. Ben her yöntemi denedim ama olmadı. Burda konu açtım ama yine de cevap alamadım maalesef. Lütfen çözersen bana da haber ver.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Merhaba, Sorun Belirttiğiniz şekilde yapıldığında düzelmiştir. Teşekkür ederim. Template içerisindeki checkout klasörünü olduğu gibi orjinali ile değiştirdim ve sorun çözüldü.
Saygılarımla

cruilboy

OpenCart-TR
Tamam arkadaşlar çözdüm ama checkout klasörünü atmadım. header.tpl dosyasında bir kod hatası varmış ondan kaynaklanıyormuş.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Header.tpl Nasıl bir kod vardı bu tür hata verdirdi size. Paylaşırmısın.

Arkadaşlar sorun tekrar ortaya çıktı ve hiçbir şekilde işlem yapılamıyor. Lütfen yardımcı olurmusunuz?
Dosyaları değiştirmeme rağmen yine olmuyor

nehirweb

OpenCart-TR
vallla çok iyi bir destek sitesi bu hangi soruna çözüm arasam birileri açmış birileri yardım etmeyince kendi imkanlarıyla çözmüş sonra da paylaşmadan gitmiş

motoyedek

OpenCart-TR
bana bir yardimcı olurmusunuz kasada kaldım www.infowepbilisim.com adresimde adres bolumunde kalıyorum formda yazili herseyı denedim 18 adet farklı tema bile kurdum gene aynı lütfen yardımcı olun

orjisan

OpenCart-TR
motoyedek' Alıntı:
bana bir yardimcı olurmusunuz kasada kaldım www.infowepbilisim.com adresimde adres bolumunde kalıyorum formda yazili herseyı denedim 18 adet farklı tema bile kurdum gene aynı lütfen yardımcı olun

ürün stok miktarı sıfır olduğundan, olabilir mi???
deneyeyim dedim ama daha burada takıldık, önce bunu bir çözerseniz, yardımcı olmaya çalışırım...

nehirweb

OpenCart-TR
bir yerlerde anlatmıştım sorunun kaynağını sorun opencart tr nin dosyasının hatalı olmasından kaynaklanıyor ingilizcesinini kurun oc nin sonradan türkçeleştirin sorun kalmaz

orjisan

OpenCart-TR
slm nehirweb
Türkçeleştirme paketi ile YP türkçeleştirme olayını nasıl yaptın, bizimle paylaşır mısın?.
ben bir kez denedim, sonuç hüsran. sonra kendi yöntemlerim ile çözdüm olayı ama paketin çözmesi gerekirdi diye düşünüyorum...
saygılarımla

bahtiyaralaman

OpenCart-TR
Arkadaşşar bendede vardı problem. düzelttim.

opencart ın şu dosyalarını tekrardan upload ettim.

catalog / view / javascript / jquery ( içindeki bütün dosyaları değiştirdim sorun kalmadı )

button

OpenCart-TR
Web sitesi
[url=https
bu hata bendede mevcuttu default temada sorun yok fakat kullanmakta olduğum temada sorun vardı. burada yazmakta olan çözümlerden yalnızca header.tpl dosyasının yeniden gönderdiğimde sorun ortadan kalkmış oldu.