Kasaya git sayfasında kargo seçilmiyor

closedbox

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fullbellek.com
Merhaba arkadaşlar. kasaya git sayfasında kargo adımına kadar sorunsuz geliyor. kargo yöntemi seçip devam a bastığımda load.gif çıkıyor kenarda dönüyor sonra geri gidiyor. ödeme yöntemine geçmiyor. sürekli art arda bastım chrome da bi hata verdi 'Uncaught SyntaxError: Unexpected token <'
bu hata neden çıkmış olabilir?
farklı kargo yöntemleri denedim, farklı ödeme yöntemlerini de aktif ettim ama kargo seçiminden sonrasına hiç geçemedim :S
kargo seçimi problemini nasıl çözebilirim? yardımlarınızı bekliyorum...

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Aynı Soun sık sık bendede oluyor. Checkout klasörünü bile değiştiridğimde düzeliyor ama tekrar sorun oluyor. Defalarca devam a bastığımda ancak ilerliyor.
Bu sornun kaynağını çözemedik....

closedbox

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fullbellek.com
sıfırdan localde default tema kurdum denedim şimdi çalışıyor. düzenlediğim temayı attığımda 1-2 kere çalıştı sonra yine iptale bağladı.
default tema mı kullanıyorsun sen peki?

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Merhaba, Başka bir tema kullanıyorum. Evet doğru orjinal dosya ile değiştirme yaptığımızda çalışıyor ama tekrar bozuluyor. İe de sorun yok ama mozilla ve Chrome sorun var sadece.

closedbox

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fullbellek.com
ben temayı baştan kurdum. yaptığım her değişiklikte ödeme yapmayı denedim. şuan çalışıyor tüm tarayıcılarda. localde sorun yok. hostta da aynı işlemi uygulayacağım. inş sorun olmaz.

nehirweb

OpenCart-TR
arkadaşlar kaç gündür ben de kafayı yedim aynı problemi çözmek için daha sonra r10 dan bir arkadaştan destek aldım herşeyi denedik olmadı ancak çözümü eninde sonunda bulduk çözüm opencartı ingilizce olarak indirmek ve sonradan türkçeleştirmek sorun tamamen ortadan kalkıyor sorunun kaynağı büyük ihtimalle open-tr den indirilen türkçe opencart tan kaynaklanıyor bu durumla adminler ve opencarttan anlayanlar ilgilenirse çok sevinirim gerekirse opencart-tr tekrar upload yapsın opencartı

closedbox

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fullbellek.com
ben default temada eklentileri kurdum sırayla denedim her adımda, sonra düzenlediğim temayı aktif edip eklenti eklemelerini yaptım şuan sorun yok. sorun çıkarsa dediğin gibi ingilizce olarak indiricem.

nehirweb

OpenCart-TR
temayı defaulta çekince sorun gidiyor istediğimiz temaya glince sorun başlıyor

enesaltunisik

OpenCart-TR
'Uncaught SyntaxError: Unexpected token <'
yukardaki belirtilen kod şudur hatası türkçe olarak Yakalanamayan Sözdizimi Hatası Beklenmeyen belirteç dir. yüklediğiniz modül veya ödeme metodu kargo metodunda dil hatası olduğunu söylüyor veya dil hatası yoksa söz diziminde yanlışlık vardır. sadece bundan dolayı kaynaklanan bir hatadır sitenin alt yapısına göre dil sıralandırması doğru yapılmalıdır.

lupY

OpenCart-TR
Selam arkadaşlar,
aynı sorun benim dün de başıma geldi, kargo hesaplamada ve checkout kargo/fatura adresi adımında donup kalıyordu, bayağı uğraştırdı çözünce sizinle paylaşmak istedim

bendeki sorun "pick up from store" türkçe dil dosyasındaydı.
catalog/language/turkish/shipping/pickup.php

"Pick-up from Store" kargo methodu türkçe dil dosyasının UTF-8 ile kodlanmadığından içine yazılan türkçe karakterler
json_encode() hatası => yani illegal karakter hatası
veriyor

Ben bu dosyada Türkçe karakterli bir kelime kullanmıştım,
fakat bu dosya diğerilerinin aksine ANSI formatında gelmiş,

bu dosyayı notepad vb. bir program ile açıp UTF-8 formatına kaydedip türkçe karakterleri tekrar yazın sorun çözülecektir.

Sorun devam ederse;

Türkçe karakter kullanılan tüm dil dosyalarının UTF-8 formatında olduğunu ve bozuk görünen bir karakter olmadığını kontrol edin sorun çözülecektir.

gokhan6116

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar bir tasarım entegre etmeye çalışıyorum da 1.5.6 da kargodan sonra ilerlemiyor kasa sayfası. Colorbox kullanıyorum ama bir türlü çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. site: http://test.skynetmedya.com/seker/