Kasaya Git Bölümündeki Adımları Silmek

djbadboys38

OpenCart-TR
Merhaba,

sitemdeki kasaya git bölümünde sırayla yapılan işlemler arasında yer alan "Adım 2: Fatura Adresi" bölümünü atlayarak direk olarak "Ödeme Metodu" adımına geçmek istiyorum. Hangi işlemleri yaparak bu uygulamaya geçiş yapabilirim. Çünkü sitemde kargo ve fatura adresi ile ilgili bir şey olmayacak.

djbadboys38

OpenCart-TR
konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

insirah

OpenCart-TR
Bu düzenleme benim de aradığım bir düzenleme aslında
Yapmak istediğim düzenleme aslında
tam resimdeki gibidir.

Sipariş etmek istediğim ürünün altında Adetini, sipariş etmek istiyorsa onay kutucuğunu, seçtiği ürünleri de sipariş etmek istiyorsa direk sipariş kaydı yapsın. kargo adresi, fatura adresi ödemem metodu gibi adımları tamamiyle atlasın...

Örnek :
5014.png

djbadboys38

OpenCart-TR
Hepsini zaten o şekilde ayarlamışım fakat yine benden fatura adresi soruyor, fatura adresi kısmını kaldırabilirsem benim için yeterli olur.

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
fatura adresi kısımı dediğin yer olmaz ise müşteri nasıl üyelik bilgilerini girecek :D ben o kısımı anlamadım :D

djbadboys38

OpenCart-TR
Sitemde üye ol kısmındaki adres kısımlarını kaldırdım, ürünlerimi mail olarak göndereceğim için kargo ile alakalı bir işlem olmayacak.

haqanozcan

OpenCart-TR
piremium dukkan gibi istediğiniz le ilgili gelişme varmı yapabildiyseniz nasıl gerçekleştirdiniz paylaşırmısınız