Kapsamlı Ziyaretçi Sayacı

turan_y

OpenCart-TR
Web sitesi
www.biltekelektronik.com
Merhaba arkadaşlar,

Ekte verdiğim sayaç dosyaları 1.4.x versiyonunda kullanılıyordu. Kendimce gerekli düzeltmeleri yaptım ve siteme adapte ettim. Ben V1.5.1.3.1 kullanıyorum ve sayaç sorunsuz çalışıyor. Sayacı kullanmak isteyen diğer arkadaşlara faydam olsun istedim. Kurulum anlatımı ve gerekli dosyaların hepsi ekte verildi.

Çalışmasına sitemden bakabilirsiniz.

http://www.biltekelektronik.com/

Umarım işinize yarar.

Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Kapsamlı Ziyaretçi Sayacı (V1.5.x).rar
    11.4 KB · Görüntüleme: 550

djtornado

OpenCart-TR
arkadasım bu server/sunucu/host adı buraya ne gelecek tam anlamadım onr verebılırmısın

turan_y

OpenCart-TR
Web sitesi
www.biltekelektronik.com
Hostunuzun cPanel 'inden seni bir database oluşturacaksınız. Doldurmanız gereken yerleri de oluşturduğunuz database 'in bilgileri ile dolduracaksınız.

78erhan78

OpenCart-TR
Hocam merhabalar konu çok iyi olmuş teşekkürler.Fakat ben acemi olduğum için şuan yapmak için girişmedim.Sizenden rica etsek benim gibi bu işlere yeni başlamış arkadaşlara el ayak olması açısından bunun anlatımını videolu bir şekilde yapabilir misiniz?

turan_y

OpenCart-TR
Web sitesi
www.biltekelektronik.com
Bende bu işlerde çok iyi değilim. Videolu anlatımın falan nasıl yapıldığını bilmiyorum. O yüzden usta kullanıcılardan rica etmekten başka çaremiz yok videolu anlatım için :(

ismedya

OpenCart-TR
emeğine sağlık,güzel bir sayaç olmuş,sorunsuz çalıştı.

songokou

OpenCart-TR
hacım eline sağlık çok güzel oldu ama senin ziyaretçi sayacında yazılar renkli ve yanda simgeler var benimki siyah beyaz onu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun?

maksu8080

OpenCart-TR
Hocam dosyayı eklemedim fakat kodlara baktım doğru şekilde çalışır buna eminim fakat sayfada göstermek istemiyorum ben bu bilgileri sadece admin panelden kendim takip etmek istiyorum. bunun için nasıl birşey yaparız ?

w.w.tr

OpenCart-TR
ya sayaç hoş güzel sade net ama sayfaya 5 kişi aynı anda online farklı ip lerde Aktif Ziyaretçi yine 1 sorunu bilen varmı

emax64

OpenCart-TR
Hocam dosyanın içindeki anlatıma göre yaptım.Kodlamada sanırım versiyon farkından dolayı kodlama problemi çıkıyordu onuda kendim çözdüm sizin verdiğiniz kod

<?php if ($modules) { ?>
<div id="column-right">
<?php foreach ($modules as $module) { ?>
<?php echo $module; ?>
<?php } ?>
<?php include "sayac.php"; ?>
</div>
<?php } ?>

Bu kodda array array array hatası alıyordum bende bu şekilde değiştirdim düzeldi.

<?php if ($modules) { ?>
<div id="column_right">
<?php foreach ($modules as $module) { ?>
<?php } ?>
<?php include "sayac.php"; ?>
</div>
<?php } ?>

Emeğiniz için teşekkür ederim

kumandan26

OpenCart-TR
Yapanın eline sağlık. Ben Sayaç olarak google Analytics kullanıyorum. Gelişmiş bir sayaç istiyorsanız size de tavsiye ederim.