Kapıda Ödeme Sistemi - Ek Ücret Talepli

erkryan

OpenCart-TR
evet ya kapıda ödeme için bende bişe yapamadım 1.5.1.3.1 kullanıyorum yardım bekliyoruz bu konuda

independent46

OpenCart-TR
1.5.1.3.1 versiyonda sabit kargo ayarı ile olacak iş değil bu ayrı bir modül gerekiyor ama bu konudaki bilgili kişiler pek ilgilenmiyor anlaşılan. Yardımcı olmak isteyen kimse yok.

independent46

OpenCart-TR
1.5.1.3.1 versiyon için çare buldum.
Tek modül de hem kapıdan ödemede artı bedel ekleyebiliyorsunuz hem de havale indirimi yapabiliyorsunuz. ;)
İsteyen http://www.satkazanalkazan.tk dan iletişim formunu kullanarak bana ulaşabilir.

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
Bu modul okuduğum kadarı ile 1.5.1.3.1 versiyonda çalışmıyor. Güncel versiyon için olanı varmı yada güncel versiyonda nasıl yapabiliriz bunu?

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
resim1.jpg
Merhaba arkadaşlar. ben bu modülü kullanıyorum ve gayet başarılı ve güzel çalışıyor. Fakat Kapıda ödeme modülünü çoğalttım ve isimlerini "Kapıda Kakit Ödeme" ve "Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme" olarak değiştiridim. Sorun ise kapıda nakit ödeme seçeneğinde sorunsuz çalışırken, kapıda kredi kartı ile ödeme yi seçtiğimde ek ücreti bir sonraki sayfada göstermememesi. Sizce bunu nasıl çözebiliriz. sürüm .1.4.9.1 teşekkürler.

tnmc0637

OpenCart-TR
Fatal error: Call to a member function load() on a non-object in /home/..../public_html/system/engine/loader.php on line 64 arkadaşlar bende de böyle bir hata çıktı. nedir sıkıntı?