Kapıda Ödeme Seçeneğine + Ücret Ekleme

secretcode

OpenCart-TR
Web sitesi
www.netsabilisim.com
Arkadaşlar iyi günler kapıda ödeme seçeneğine + ücret eklemek için bir çok sorun yaşıyorduk bir müşterimin sitesi için konunun çok kısa ve kolay çözümünü buldum sizinle paylaşıyorum...

öncelikle ekleninin adı "multiple payment fee or discount" eklenti ücretli olduğu için indirdiğim link veremiyorum malesef warez giriyor internette araştırın dosya olarak paylaşımlarda bulabilirsiniz...

eklenti şunu yapıyor ödeme seçeneklerine göre toplam tutar kısımında + ücret veya - Ücret uyguluyor
yani kapıda ödemede +5 tl ücret ekliyor yada havaleyi seçerseniz %5 indiriyor gibi.. bu parametreleri kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz..

kurulumu geçersek.. dosyaları ana dizine atın attıkdan sonra "eklentiler - sipariş toplamları"
kısmına modül gelicekden oradan ayarlar kısmına giriyoruz

oradan ödeme tipini seçiyoruz ve sol tarafda değeri ekliyoruz ..şunu yapıyor.. o ödeme tipi seçildiği zaman toplama o kadar ücret ilave ediyor yada eksiltiyor..

alttaki resimde inceleye bilirsiniz...
en altaki resimdede kapıda ödeme seçildiğinde oluşan sonucu görüceksiniz..
dil dosyalarından açıklamaları kendinize göre düzenleyin ben kapıda ödeme hizmet bedeli yaptım..

bu modülü her amaç için kullana bilirsiniz mesela kredi kartı ödemesine %5 indirim Havaleye %8 indirim vs.vs

kolay gelsin

7xkpl.jpg

7xkwg.jpg

FatihDora

OpenCart-TR
Teşekkür ederim bende bayağı bi araştırdım buldum kendime göre düzenledim türkçeleştirdim ve arşivime attım :D

FatihDora

OpenCart-TR
Emir Av' Alıntı:
FatihDora' Alıntı:
Aynen bendeki sürümde aynı;) ve çalışıyor

Peki benimle de paylaşabilir misin dostum? :) Ben bulamadım. Özel mesaj gönderilmiyor. Bu konuya yazabilirsin.

Secretcode arkadaşın söylediği gibi yasaksa ben neden paylaşayım :)) araştırdım buldum sende dosya adından arayıp bulabilirsin;)

Adam açıklamış bak
öncelikle ekleninin adı "multiple payment fee or discount" eklenti ücretli olduğu için indirdiğim link veremiyorum malesef w a r e z giriyor internette araştırın dosya olarak paylaşımlarda bulabilirsiniz...

Emir Av

OpenCart-TR
Web sitesi
www.rtc.web.tr
Aradım ama bulduklarımın 1.5.3.1 ile çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Sadece site ismini çıtlat bari?

penkar

OpenCart-TR
http://depositfiles.com/files/lt9ucfo9t

link burda istetyen kullansın

moryel

OpenCart-TR
merhaba hocam . ben bu modülü kurdum herşeyi çok güzel ayarladım. ama Adım 6: Siparişi Onayla bölümüne geldiğinde siparişi onayla butonuna tıklanmıyor. diğer ödeme seçeneklerini seçtiğim zaman Paypal yada Havale ile ödeme seçtiğim zaman siparişi onayla butonu aktif oluyor neden acaba ?

afaruki

OpenCart-TR
ihtiyacı olan mesaj yazsın ben buldum...

uzman2

OpenCart-TR
türkçesi olan var mo acaba??

modülün türkçesi :)))

Blade__

OpenCart-TR
arkadaşlar 2000tl lik alışverişte %10 diyorum -216 tl fiyat indirimi yapıyor 16tl lik fazlalığı nereden hesaplıyor acaba

mmguder

OpenCart-TR
Blade__' Alıntı:
arkadaşlar 2000tl lik alışverişte %10 diyorum -216 tl fiyat indirimi yapıyor 16tl lik fazlalığı nereden hesaplıyor acaba

%8 lik KDV oranından kaynaklanıyor olabilir.

seodizayn

OpenCart-TR
Peki ödeme tipine değilde bir ürüne özel + fiyat ekleme modülü var mı arkadaşlar ?

GKN54

OpenCart-TR
teşekkürler, 1.5.5.1de denedim çalışıyor

emrdnz

OpenCart-TR
1.5.2 de çalışıyor. Çok teşekkürler

www.netinsepeti.com

gokdagg

OpenCart-TR
iyi geceler,

Kapıda ödemede sorun yok

% indirimi yapamadım yardımcı olursanız sevinirim

leventbasar

OpenCart-TR
Opencart 1.5.6.4 çalışıyormu veya çaılsan surumu elinde olan varmı?