Kampanyalı Ürünlerde Buton Hataları

instyler

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar herkese kolaygelsin,

Aşağıdaki görüntü ana sayfadan, kampanyalı ürünlerde butonlar bu şekilde yukarıya doğru kayıyor.

2v0keg9.jpg

Bu görüntü de kategori listesi ekranından, kampanyalı ürünlerde butonlar hiç görünmüyor.

fasmes.jpg

konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

Bu arada kullandığım tema smrel_mavi.

Herkese bol kazançlar...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Alttaki konuyu inceleyiniz.. Temada kodlar yerine yerleştirilmemiş sanırım muhtemelen bu yüzden çıkıyor sorunlar..

http://forum.opencart-tr.com/thread-572.html

instyler

OpenCart-TR
Evet arkadaşlar sorunu çözdüğümü bildirmek isterim, açıkçası çok uzun aramadım, birden bire karşıma çıktı. Kodlama bilmeyip, sağdan soldan baka baka birşeyler öğrenmeye çalışınca böyle oluyor.

Buradan indirdiğim V1.4.7 smrel tema dosyalarından "common/home.tpl" ve "product/category.tpl" doyalarında ilgili kod şu şekilde yazılmış,

PHP:
<span style="color: #900; font-weight: bold; text-decoration: line-through;"><?php echo $products[$j]['price']; ?></span> <span style="color: #F00;"><?php echo $products[$j]['special']; ?></span>

Ancak bu kodun sonuna "<br />"tag'ı koyulması gerekiyor anladığım kadarı ile. Ekleyince sorun düzeldi bende. İlgilenen arkadaşlara bildirmeyi borç bilirim. Tüm Opencart-tr ailesine sevgilerimle...

Olması gereken kod;

PHP:
<span style="color: #900; font-weight: bold; text-decoration: line-through;"><?php echo $products[$j]['price']; ?></span> <span style="color: #F00;"><?php echo $products[$j]['special']; ?></span><br />

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Eklediğiniz kod satır atlatma kodudur.. Gözükmeyen kodun gözükmesini sağlayacağını sanmıyorum..

Bilgi için teşekkürler ayrıca..