JPortal ile NivoSlider Çakışıyor Nasıl Düzeltebilirim?

SAKINCALI

OpenCart-TR
.9.4 localde kurdum birkaç modül ekledim bazı modüllerde çakışma oluştu sorunu nasıl çözebileceğimiz hakkıda yardımcı olabilirmisiniz çakışan modüller

Jportal tab menu X Nivo slider ile
footer düzenle iptal dediğimizde hata veriyor
funcybox+tickbox ikisi de kullanılıyor
funcybox windows açıkken resimler funcybox çalışmıyor

bu sorunları nasıl giderebiliriz?

hikko

OpenCart-TR
RE: Çakışmalar

JPORTAL yerine şu modülü kullanabilirsin http://forum.opencart-tr.com/thread-2368.html kategori ürünleri tab

SAKINCALI

OpenCart-TR

NivoSlider modülü aktif edip slayt resimleri ekleyip kaydet dediğimde

[size=large]Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\open\admin\language\turkish\module\slider.php:1) in C:\AppServ\www\open\system\engine\controller.php on line 27[/size]

gibi bir hata veriyor sorunun ne olduğu hakkında bilgisi olan warmı?

foter düzenle modülü hata:

Forbidden

You don't have permission to access /open/admin/<b>Notice</b>: Undefined variable: cancel in <b>C:AppServwwwopenadmin iewemplatemodule ooter.tpl</b> on line <b>10</b> on this server.

hikko

OpenCart-TR

illa nivo slider kullanacaksan http://forum.opencart-tr.com/thread-2775.html şu eklentinin son 3 şıkkı nivo slider birde bununla deneyip sonucu söylermisin

SAKINCALI

OpenCart-TR

bi deneyelim sinir oldum çözemeyince sorunu sil baştan yapıyorum deneyip tekrar yazarım bu arada niye nivosilider daha hoş duruyor altta ön izleme resmi yok küçük nokta balloncuklar war sadce olmazsa linkte verdiğin eklentiyi denerim sonucu paylaşırım