Istek: Günün Fırsatı Modül

NotebookBayii

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebookbayii.com
gununfirsati.png

Bunun Gibi Günün Fırsatı Yapmak istiyorum tamamıyla bu modul paylaşılmadıysa hangi modul editlenerek yapılabilir veya ne tür bir yol izlenebilir yardımcı olabilirmisiniz ?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba aslında ben bu modülü aynen buradaki gibi düzneledim ancak bu modülü bu sekliyle paylaşmak bana büyük sorun getirecek nasıl derseniz bu modülü alıp yüklediginizde temaya göre düzenleme gerektirecek kesinlikle ve dolayısı çoğu kişi bunu yapamayacak hata alacak ve %90 hata verecek ve buda bu konu ile gili sorumluluk almam anlamına gelir o yüzden acıckası paylaşmayı düşünmedim hiç.. ama siz kampanyaı ürünler modülünü yad sizin için sectiklerimiz ürünün düzenleyebilrisiniz geri sayımı zaten ben paylaşmıştım forumda..selametle

benim yaptıgım modül

ebadem

OpenCart-TR
Güzel modül ossem66 abimizin dediği gibi daha stabil bir hale gelirse herkes için güzel modül:)

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Kurulum Tarafımdan Sağlanmıştır.

NotebookBayii' Alıntı:
bu modulu paylasırsanız ben bununla ugrasmak isterim acıkcası

osdem66 paylasırmısınız burda düzenlemek isteyenler kullansın ?

Allopa

OpenCart-TR
Web sitesi
www.pcgazete.com
osdem66 modulu benimlede paylasirmisiniz. Kurulum ve duzenleme isini ben kendim yapabilirim.

Saygilar...

jimsi

OpenCart-TR
paylaşırsanız sevinirim benimde ihtiyacım var.

hagul

OpenCart-TR
s.a Osman üstad bizimle de paylaşılırsa bildiğimiz kadar editleriz. yayınlarız inşallah.en azından uğraşırız.
teşkkürler

kanzap77

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ekspresalisveris.com
osdem66' Alıntı:
Merhaba aslında ben bu modülü aynen buradaki gibi düzneledim ancak bu modülü bu sekliyle paylaşmak bana büyük sorun getirecek nasıl derseniz bu modülü alıp yüklediginizde temaya göre düzenleme gerektirecek kesinlikle ve dolayısı çoğu kişi bunu yapamayacak hata alacak ve %90 hata verecek ve buda bu konu ile gili sorumluluk almam anlamına gelir o yüzden acıckası paylaşmayı düşünmedim hiç.. ama siz kampanyaı ürünler modülünü yad sizin için sectiklerimiz ürünün düzenleyebilrisiniz geri sayımı zaten ben paylaşmıştım forumda..selametle

benim yaptıgım modül

Osman Abi bugüne kadar bütün modüllerini ve bütün yapmış olduğun işleri hayranlikla izlemekteyim ve senin sayende ogrendigim cok seyler oldu Allah Razi Olsun abi.eger bu modülüde paylaşabilirsen eminimki bunu kendi sitemizede adapte etmede başarılı olacağımıza inaniyorum..Kolay gelsin iyi çalışmalar.

emrezade

OpenCart-TR
paylaşım yapılırsa bizde memnun olacağız

akdeniz07

OpenCart-TR
Paylaşabilirseniz bende çok sevinirim. Saygılar.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Ücretli Bir Modüldür : Profil ile İletişime Geçerseniz Bizzat Sitelerinize Kurulum Sağlanır Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

Allopa' Alıntı:
osdem66 modulu benimlede paylasirmisiniz. Kurulum ve duzenleme isini ben kendim yapabilirim.

Saygilar...

hagul' Alıntı:
s.a Osman üstad bizimle de paylaşılırsa bildiğimiz kadar editleriz. yayınlarız inşallah.en azından uğraşırız.
teşkkürler

kanzap77' Alıntı:
osdem66' Alıntı:

benim yaptıgım modül

Osman Abi bugüne kadar bütün modüllerini ve bütün yapmış olduğun işleri hayranlikla izlemekteyim ve senin sayende ogrendigim cok seyler oldu Allah Razi Olsun abi.eger bu modülüde paylaşabilirsen eminimki bunu kendi sitemizede adapte etmede başarılı olacağımıza inaniyorum..Kolay gelsin iyi çalışmalar.

emrezade' Alıntı:
paylaşım yapılırsa bizde memnun olacağız

dmsyazilim' Alıntı:
Benimlede paylaşırsanız sevinirim be hemşo.

kursadberkkan

OpenCart-TR
Peki söz konusu modülde yüzde olayını nasıl yaptınız bunun hakkında bir kaç sır verebilirmisiniz?