İste benim sitem

tnt_68

OpenCart-TR
Web Tasarım Hakkında Hiç Bİrşey bilmeyen biri olarak saece bu siteden topladıgım bilgilerle yapmay calıstım tüm yorumlarınız bekliyorum arkadasalar... Hepimizin emegi hayırlı ve ugurlu olsun..
Hayırlı ve Ugurlu olur inşallah

iyi kötü tüm yorumlarınızı bvekliyorum sevgili dostlar...

İşte site

calammare

OpenCart-TR
Valla bende yeni başladım birşeyler yapmaya burdan okuduğum kadarıyla, bence görünüm olarak gayet hoş duruyor senin site.Eline sağlık

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Ana sayfada ürünlerin altındaki butonlar taşıyor. Online dstekteki LiveZilla Live Chat yazısını kaldırırsan iyi durur. Ürün listeleme sayısını forumda anlatıldığı gibi düzenle, En çok satılanlara fason bir kaç ürün satın alda boş durmasın böylece siten daha dolgun durur. Yıldızlı benim sayfam tabıda kafa karıştırıyor. Güzel bir logo da fena durmaz. Hayırlı bol kazançlar kardeşim.

tnt_68

OpenCart-TR
Eywallah yorumlarınızı dikakte alıp bi çok seyi düzenledim işlerimin ypgunlugundan site ile ugrasamadım simdi tekrar düzenlemeye gecip söylediklerinizi birer birer uygulayacagım..

nacves

OpenCart-TR
Bence Çok Güzel Olmuş Eline sağlık Sadece Rotarator zamanlaması çok kısa ürünlerin içeriğini okuyamadan diger ürün geliyor