indirilebilir ürün yapmak

piryapos

OpenCart-TR
siteme kendi yazdıgım programları eklemek istiyorum ücretsiz sıfırliradan üye olan indirsin diye

indirile bilir ürün eklemek istiyorum lakin nereden ekleniyor ürünü ekledim fakat sayfada gözükmüyor bu işi yapan sıfırdan bir anlatsın yahu
katolog/İndirilebilir Ürün buradan ürünü ekledim fakat ana sayfada nasıl gözükcek ürün

yardimci olursaniz cok makbule gecer, saygilar

hkntll

OpenCart-TR
Evet bende bayağı bir uğraştım ama çözdüm , şimdi anlatıyorum.

1- Katalog-İndirilebilir Ürünler sekmesinden bir indirilebilir dosya oluşturun
2- Daha sonra Ürünler bölümünden bir ürün oluşturun ve ürünün Bağlantılar sekmesindeki indirilebilir ürünü seçin
3- Müşteriniz bu ürünü seçtiğinde diyelim havale ile satın aldı, sonra siz adminden siparişi onaylayın,
4- Sistem - Genel Ayarlar girin
5- Burdan Seçenek sekmesini tıklayın
6- Orda (Sipariş Tamamlandı Durumu) hanesi var. Burda seçtiğiniz neyse, mesela ben (Tamamlandı) diye durum seçtim. Bu sipariş tamamlandı durumu sizin Siparişler bölümünde onayladığınız durumla aynı olduğunda indirilebilir ürün devreye giriyor.

Anlatamadığım bir yer varsa konuya yazın daha ayrıntılı anlatayım.

albayrak

OpenCart-TR
hkntll' Alıntı:
Evet bende bayağı bir uğraştım ama çözdüm , şimdi anlatıyorum.

1- Katalog-İndirilebilir Ürünler sekmesinden bir indirilebilir dosya oluşturun
2- Daha sonra Ürünler bölümünden bir ürün oluşturun ve ürünün Bağlantılar sekmesindeki indirilebilir ürünü seçin
3- Müşteriniz bu ürünü seçtiğinde diyelim havale ile satın aldı, sonra siz adminden siparişi onaylayın,
4- Sistem - Genel Ayarlar girin
5- Burdan Seçenek sekmesini tıklayın
6- Orda (Sipariş Tamamlandı Durumu) hanesi var. Burda seçtiğiniz neyse, mesela ben (Tamamlandı) diye durum seçtim. Bu sipariş tamamlandı durumu sizin Siparişler bölümünde onayladığınız durumla aynı olduğunda indirilebilir ürün devreye giriyor.

Anlatamadığım bir yer varsa konuya yazın daha ayrıntılı anlatayım.

Peki Devamlı aktif olması için hangi seçeneği ayarlamalıyım ? Devamlı aktif edebiliyo muyum ? Bide ben bu ürünü ürün detay sayfasında gösterebilir miyim ? Yani mesela müşteri ürün detay kısmına girdiğinde soldaki mesela paylaşım butonlarının hemen altında görsün ve tıkladığında kullanım kılavuzunu indirsin. Bu şekilde yapabiliyo muyum ?

crackerjohn

OpenCart-TR
merhabalar, arkadaşlar bende bi sorun var ama halen çözemedim, bende ürün satın alındıktan sonra ve bende sonra yönetim panelinden tamamladığım taktirde bir ürünün o satın alanın indirme ekranında çıkmasını istiyorum, ama nedense ürün satın alındı ve bende yönetim panelinde complete yaptım siparişi ama halen ürün download ekranında görünmüyor müşterinin. sıkıntı nerde???