indirebilir ürün yardım lütfen

obiyes

OpenCart-TR
Herkese kolay gelsin öncelikle yeninden konu açtığım için özür dilerim ana kategorirelrde indirelebir ürün lere resim yada dosya ekliyorum ana sayfada çıkmıyor ben ana kategoride bir dosya inndir yada Download ismi ile isim açıp işlemleri ordan nasıl yapa bilirim daha önceden örnek vermiştim download ekleme diye fakat tam olarak konuyu algılayamdım kusura bakmayınız temalara ve sitede çok yerlere göz attım amma istediğime ulaşamdım umarım yardımcı olursunuz şimdiden allah kolaylık saglık mutluluk versin herkese

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Tam olarak sorununuzu resimlerle destekleyerek anlatır mısınız lütfen?

obiyes

OpenCart-TR
bü şekilde olmasını istiyorum hocam css codlarla renk değişimleri ile 1 haftadır kendi çabamla forumdaki konular foksionlar moduler ile bir site yapıyorum umarım başarırım sizlerinde yardımlarınızla şimdiden teşekur ederim ilgi alakanız için iyi çalışmalar cümleten
web sitem www.gsmprogram.com

http://b1301.hizliresim.com/15/4/hmmmv.jpg
Bünun gibi nasıl yapabilirim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Siz ücretsiz indirme yapılabilecek bir site mi yapmak istiyorsunuz yoksa ürünü sattıktan sonra indirilebilmesini mi sağlamak istiyorsunuz?

obiyes

OpenCart-TR
müşteri üye olduktan sonra ücretsiz rar içinde programi indirecek hocam yada üye olmadanda indire bilisin resimde görüdlüğü site tarzında bana sadce download ihtiyac en çok o war diğerleri ben yavaş yavaş öğrenmek amacıyla yapıcam siteyi dahha tam kulancılara açmadım

merhaba konu açtım kusra bakmayın bır hafta dahha bekliyeceğim maddi durum olsa ucretli yapardım siteyi fakat olmadıgından dolayı kendi çabalarımla yapmaya çalışmaktayım bana sadce inndir menu lınkı yada download menu isminde bir işlev lazım bunu nasıl uygulacagım ındırebılır sistemde okadar ugrasmamma ramen olmadı bu sorunu nasıl çözerim acaba kımse detaylı bılgı vermıyor yardımlarınızı beklıyorum teşekurler şimdidenn