image/data/cache sorunu

uqursen

OpenCart-TR
merhabalar,
sitemin yedeğini yükledim herşey normal resimler görünmüyor. editorden baktığımda resimler doğru yerde fakat

image/data/cache resimleri kücük çekemiyorum sanırım.

dosya klasörlerimde türkçe karakter var ve sitede şu an resimler görünmüyor önerisi ve bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba ??

türkçe karakter olmayan klasörlerin resimleri cache hızlıca çekti ve gösteriyor.

Yardımcı olana şimdiden teşekkürler.

not : yazma izni vs verildi silindi cache tekrar klasör acildi tekrar yazma izni verildi değişiklik olmadı bunun dışında bilgisi olan varsa çok memnun olurum.

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
Sitenizi yedeklerken turkce karakter propleminden dolayi resimleriniz gorunmuyor bu gibi problemlerld karsilasmanizin sevebi zipleyerek yedek almsniz ftpden cekip yukldme yaparsaniz sorun yasamazsiniz ancak yedeginizde turkce karakterler bozuk ise image data klasorunu mecburen elle duzeltmeniz gerekiyor klasor adina ksdar ingilizcd karakter kullanin yedekte bu sorunla karsilasmazsiniz

uqursen

OpenCart-TR
söylediğiniz gibi rar olarak çekmiştim.
ftp ten dosyaları çekmek istediğimde kritik hata diyor çekemiyorum çözüm öneriniz varmı?

merhabalar , aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum burda kendin sor kendin cevapla heralde.

sorun şuymuş türkçe karakter olduğu için image den cache çekemiyor örnek klasör ayakkab'+

görünüyor admin panelden managerden klasör adını değiştirip ayakkabı yaptığınız herşey çözülmüş olacaktır.

ihtida

OpenCart-TR
http://www.oyunhisi.com iyi forumlar diler.