İlave Uyarı E-Postalar gönderme

ramonmurat

OpenCart-TR
Ürün siparişlerini 1 den fazla kişiye yollayamıyorum (,) (;) gibi karekterler (,) den sonra boşluk gibi bir cok deneme yaptım ama sadece 1 kişiye - -mail gidiyor. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

adobe

OpenCart-TR
O dediğin adminden toplu mail yollama ile oluyor istediğin kişileri seçip yollayabiliyosun

ramonmurat

OpenCart-TR
adobe' Alıntı:
O dediğin adminden toplu mail yollama ile oluyor istediğin kişileri seçip yollayabiliyosun

Beni yanlış anladın sanırım. Ben Müşteri sipariş gecince sipariş var diye verilen sipariş mağaza sahibine gidiyor ya. ben bunu birden daha cok işiye yollayamadım , kullanarak ekleyin diyor ama eklesem daha gitmiyor sadece ilk başta kim varsa ona gidiyor.

geceajani

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatihasci.com
Yönetim panelinde ilave maillere boşluk bırakmadan sadece virgülle yapınca oluyor. Ama eski sürümlerde müşteriye giden mailin aynısı geliyordu. 1.5 lerde ise sadece siparişiniz var diye bir mail geliyor. bu konuda bilgisi olan var mı?

Müşteriey giden mailin aynısının istediğim bir kaç maile gitmesini istiyorum...

orhansa

OpenCart-TR
2.0.1.0 versiyon kullanıyorum.
Ben de ilave epostalar bölümüne 2 mail yazdım (aralarına virgül koyarak)
Ancak sadece mağaza epostaya mail gidiyor. ilave epostaya mailler gitmiyor.
Bir çözüm bulan var mı?

anaymohite

OpenCart-TR
That improvement on telecommunication, net connection and home pc system is without a doubt brought via the improvements on fibre optics. It will be used to help you transfer shots, data, approach, and information from a point to a new one. My best site: http://www.zetta.net.au/