ideasoftan open cartta geçiş

ismailbayhan

OpenCart-TR
Arkadaşlar 915 tane ürünüm var ve ideasoft kullanıyorum ama ideasoftan memnun değilim onun yerine open cartta geçmek istiyorum ama ürünlerimi idea softan open cartta nasil taşıya bilirim bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslar varmı? konuyu yanliş yere açtıysam kusura bakmayın

devopen

OpenCart-TR
idesoft yönetim panelinde yedek alma vardır. Ordan ürünleri ve müşterileri excel veya xml olarak yedekleyin. Böyle bir özellik yoksa idesofttan isteyin. Opencart'a eklenmesi için hazır modüller var orası çok problem değil. Yeni siteye geçtiğinizde en büyük sıkıntıyı linklerin değişmesinden dolayı ziyaretçi kaybı olarak yaşayacaksınız. Ayrıca ürün sayısı fazla ise google devamlı olarak gelen sayfa bulunamadı cevaplarına kızıp sıralamanızı baya arkalara atıyor.

ismailbayhan

OpenCart-TR
excelden yedek alabiliyorum idasoftan. opencart'a 1.5.6 kullanıyorum bunun için hangi modülü yüklemem lazım link vere bilirmisiniz rica etsem biraz acemiyim bu konuda

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
İdeaSoft to OpenCart için CSV veya XML ise çıktılar ; "Total İmport Pro" incelemelisin.

İdeasoft yükünden kurtarmak için sizleri opencart için çok daha farklı özellikte yazılımlarımız bulunuyor bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ismailbayhan' Alıntı:
excelden yedek alabiliyorum idasoftan. opencart'a 1.5.6 kullanıyorum bunun için hangi modülü yüklemem lazım link vere bilirmisiniz rica etsem biraz acemiyim bu konuda

ismailbayhan

OpenCart-TR
bi eklenti varmış excelle ürünleri cekmek için ücretsiz onun linkini bulmadım bilen yada kullanan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

defsir

OpenCart-TR
Merhaba,

İsteklerinizi karşılamak üzere alttaki linkten konumuzu inceleyebilirsiniz;

http://forum.opencart-tr.com/thread-10416-post-48793.html#pid48793

Her zaman sizin için elimizden geleni yapmaktan memnuniyet duyarız.

İyi günler.
Markacafe.com Ekibi

ismailbayhan

OpenCart-TR
@defsir sanırım bu template içindede istedğim modül var ama sadece modül olarak yok mu? ücretsiz şekilde yinede desteğin için tşk ederim