http://www.dinleme.tc/

burcakyakin

OpenCart-TR
fikir istediğiniz için açık olacağım umarım yanlış anlaşılmam:

1. bannerdaki resimlerin kesimleri çok kötü olmuş biraz daha özen ister bence sonuçta banner yani ve biraz daha dar olmalı bence daha doğrusu width body genişliğinde height daha dar olmalı çünkü bannerdaki adam yüzü yarım ve ortada kalmış
2. yazı boyutları fazla büyük ben 1366x768 çözünürlükte baktığım halde kocamanlar bence standart font ebatlarında kalmalı,
3. menü güzel olmuş ama dediğim gibi yazı boyutları çok büyük
4. genel olarak hem body backde hemde menülerde mavi-lacivert tonları fazla boğmuş bence
5.ürünlerin box backlerini mavi yaptı isen ürünlerin backleri de transparan olmalı ki amatör görünmesin
6. footer kısmında bir sorun var gibi düzeni sanki kaymış

emeğine sağlık kolay gelsin

stewen

OpenCart-TR
open cartın orjinal temasını kullansan daha iyi abi çok kötü duruyor

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Çalıntı grafik ve css ile ancak bu kadar olur :)) (örnek kutu_alt bg , box_top , content_top_center, content_bottom_center ) :)) :))

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
:) valla bilmem title simdi gördüm bende ilginc:) ama header ve footer arası grafik ve css ler benim siteden calınıp editlenmiş:)) öyleki ben kendi sitemdeki cssleri yazarken sildigin csslerin yerleri satır boşlukları olarak kalmıştı adam calıp css kodları arasındaki doşlukları bile kadırmadan olduğu gibi yapıştırmış:)) benim sitede baya çalışmış:))) Firefox u kullanmayı iyi biliyor:)):):):)

Dj_Megamix

OpenCart-TR
Web sitesi
www.designdizayn.com
osdem66' Alıntı:
:) valla bilmem title simdi gördüm bende ilginc:) ama header ve footer arası grafik ve css ler benim siteden calınıp editlenmiş:)) öyleki ben kendi sitemdeki cssleri yazarken sildigin csslerin yerleri satır boşlukları olarak kalmıştı adam calıp css kodları arasındaki doşlukları bile kadırmadan olduğu gibi yapıştırmış:)) benim sitede baya çalışmış:))) Firefox u kullanmayı iyi biliyor:)):):):)

İdare et Dostum 20 Dkda Hazırlanan Tema Tabiki Çalıntı Değil Alıntı Olacak :D Çaktırma geriveririm Kodlarını :)

hkgrup

OpenCart-TR
temayı begenmedim coook sadece

Angelofdelos

OpenCart-TR
Yazı boyutları olmamış site emanet gibi duruyor bence yazı boyutlarını küçült

Wmaster

OpenCart-TR
Daha güzel olabilir kardeşim kolay gelsin