Host değiştirdim site açılmıyor Acil

fresh

OpenCart-TR
Selam arkadaşlar,

hosting değiştim ama bir türlü sitemi tekrar çalıştıramadım tüm verilen cevapları uyguladım yinede olmadı aldığım hata şu

Warning: require_once(/home/a3giysin56/public_html/system/startup.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/a3giysin56/giysinburda.com/index.php on line 22

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/a3giysin56/public_html/system/startup.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php:/usr/local/php5/lib/pear') in /home/a3giysin56/giysinburda.com/index.php on line 22

ne yapmalıyım ?

ajan1986

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evrenselhost.com
iyi günler arkadaşlar bu yukarıdaki hata tiplerine dikkatli bir şekilde bakarsanız genelde 2 tür şekilde çözümü vardır.

1. Hosting taşındığında bazı dosyalar eksik kodlar veya yanlış yazım hataları vardır. Genelde en çok bakılması gereken dosya ayar dosyası yani "config.php"

2. Dosyalar upload yani yükleme yapılan dosyaların aldığınız Hosting bilgilerin arasında çakışmamasına dikkat etmelisiniz. Php versiyon farkına da dikkat etmelisiniz.

"public_html/system/startup.php" buradaki kod hatası sistemin dosyalardan birinde kod hatası server hatası olduğunu söylemektedir. Teşekkürler
Evrensel Host

gandhisahil131

OpenCart-TR
Been there, done that. Apart from being embarrassed, not much you can do other than acknowledge what happened and drive on.

Of course, you only have to acknowledge what happened if asked. No point telling the world you goofed if nobody noticed AND asked who was responsible.
https://www.routerlogin.net/
pikashow.ltd