Header'a Katagori Ekleme ve Search yerini değiştirme

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
Merhabalar

Yeni kullanmaya başladım bu sistemi bence osc veya magenya göre cok daha kolay ve kullanışlı

Yazlız temada değişiklik yaparken üst tarafa menü eklemeyi ve arama bölümünün yerini değiştirmeyi bulamadım , buldugum yerlerdende düzeltemedim

örnek site veriyim : tgrtpazarlama.com/

bizim kullandığımız smrel temasında bu ''Anasayfa , Yeni Ürünler vs. üstüne karagorileri eklemek istiyorum ve arama bölümünüde sitedeki gibi alt kısıma eklemek istiyorum

Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Teşekkürler

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Arama kutucuğunun konumunu kullandığınız temanın stylesheet.css dosyasından yapabilirsiniz..
Header menüye link eklemek için \template\common\header.tpl dosyasını açıp <div class="div4"> satırından düzenleme yapabilirsiniz..

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
mirac
Yardımların için çok teşekkürler halledebildim çok şükür bir tek katagorileri headera eklemek kaldı onuda farklı bi formatta yapabilirsem yapacam

teşelkkürler

kuzumbenim

OpenCart-TR
arama yaptığımız yerin arka planı değiştirmek istiyorum nasıl yababilirim acaba ?

@RTHuR

OpenCart-TR
ben bişi sormak istiyorum tgrtpazarlama.com/ bu sitedekigibi arama bölümünün aynını nasıl ekleyebilirim acama cok güzel olmusta

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
@RTHuR' Alıntı:
ben bişi sormak istiyorum tgrtpazarlama.com/ bu sitedekigibi arama bölümünün aynını nasıl ekleyebilirim acama cok güzel olmusta

Default tema üzerinden yapmak istiyorsan onu ekleyeceğin yerde dil ve para bölümleri var.. Forumda kodların nerde olduğu ve nasıl silindiği yazıyor.. Sildiğiniz kodların yerine div4 satırındaki kodları ekleyip css dosyasından konumunu tam olarak ayarlayabilirsiniz..

@RTHuR

OpenCart-TR
öcelikle ilgilendigin için tesekkkür ederim tgrtpazarlama.com linkteki gibi systeams temasına yapmak istiyorum linkteki gibi alısveris sepeti üzerine eklenen searc bölümünün aynısını istiyorum kodlarını yapabilmem için ekleye bilirseniz sevinirim

instyler

OpenCart-TR
"Bu site, IdeaSoft® Akıllı E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır."

Utanmadan birde buraya yardıma gelmişler...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
instyler' Alıntı:

Yanlış anladınız galiba.. tgrt pazarlama ideasoftun alt yapısında çalışıyor haklısınız ama yardım isteyen o site değil.. Onu örnek göstererek arkadaşlar istekte bulunmuşlar..

instyler

OpenCart-TR
mirac' Alıntı:
instyler' Alıntı:

Yanlış anladınız galiba.. tgrt pazarlama ideasoftun alt yapısında çalışıyor haklısınız ama yardım isteyen o site değil.. Onu örnek göstererek arkadaşlar istekte bulunmuşlar..

O zaman arkadaşımdan özür dilerim günahını aldığım için. Herkese iyi çalışmalar bol kazançlar...