Hazırladığım site

pazaryolu

OpenCart-TR
merhaba siteniz güzel olmuş christmas-shop tema kullanmıssınız renkler güzel olmuş bende benzer olarak aynı temayı kullandım örnek için : www.pazaryolu.com/store

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
*fiyatlar icin uyelik gerekir - bunun türkçesini yazarsanız daha şık olacaktır. için üyelik vb...
*sayfanın arkaplanı 1600-1200 gibi yeni nesil laptoplarda kenarları beyaz gözükmekte. kullandığınız arkaplanı tekrar ettirin veya daha büyük bir arkaplan uygulayın
*markalar - facebook beğen oldukça güzel olmuş ayrıca sayfanın altında ki logo geçişleri de gayet şık. ancak şu footer ın en altına koyduğunuz linklerden bence vazgeçin. o linkler den size bir hayır gelmez. opencart yeterince seo dostu azcık sabredin kendiliğinden yükselecektir zaten siteniz.
*üst menü de de türkçe karakter sorunumuz var :D örn: Tum Urunler (Tüm Ürünler) bunları da düzeltirseniz gayet bir örnek site olacağına inanıyorum.
ellerinize sağlık

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
önerileriniz için teşekkürler dikkate alacağım
ancak onlinewebstat çok işime yarıyor online ziyaretçileri görebiliyorum birde aranan kelimelerin googlede kaçıncı sayfa kaçıncı sırada çıktığını gösteriyor o yüzden kullanışlı

resif

OpenCart-TR
Anasayfada üstte bulunan slayt modülü çok kullanışsız arkadaşım , baglantı dan kaynaklansa gerek yavaş şekilde kayması yerine aniden değişiyor , onun yerine aşağıdaki linkte bulunan slayt modülünü kullanmanı öneririm. iyi çalışmalar.
http://forum.opencart-tr.com/thread-429.html

digi-dukkan

OpenCart-TR
kelebekweb' Alıntı:
merhaba siteniz güzel olmuş

Konu hortlatmaca. Konu sahibi bile foruma en son 01-06-2012 13:01 PM tarihinde giriş yapmış. 3 sene, 5 sene önceki konuları tekrar üstlere taşıyarak, yeni site açmış ve tanıtımını yapmış arkadaşların konularını altlara taşıyorsunuz.