Hangi hostu önerirsiniz opencart için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atmel

OpenCart-TR
arkadaşlar natrodan host aldım bir türlü sıkıntı bitmedi zar zor herşeyi bitirdim sonrada emailler çalışmadı ne yaptım ne ettim düzeltemedim sizce en iyi host firması hangisidir

EnverYigit

OpenCart-TR
aktifbilisim.com.tr de çok kaliteli ben bütün sitelerimde orayı kullanırım. ticket desteği çok şahane hızlılar. her saat destek oluyorlar. hiç bir sıkıntı yaşamadım. fiyatları uygun çoğu paketinde domainde ücretsiz

adanablue

OpenCart-TR
4 yıldır güvenlihostla çalışıyorum bu zamana kadar hiç sıkıntı olmadı !
tavsiye ederim

http://www.guvenlihost.com/

crown

OpenCart-TR
turkishost.com var tavsiye ederim 12 tane sitem var hiç bir sıkıntı yaşamıyorum fiyatlarıda ban çok uygun geliyor

adsl77

OpenCart-TR
isimtescilden uzak durda nerden alırsan al :) ben turhosttayım çokta memnunum

ixor42

OpenCart-TR
Ben vereyim kardeş opencartta problem olmuyor kendim kullanıyorum.Kendi serverim .

atmel

OpenCart-TR
Çok teşekür ederim arkadaşlar bilginize birisini seçeceğim natro nun kendi verdiği mailler harici çalışmıyor çok sorun yaşayan var opan cart da alacak arkadaşlara baştan söyleyim sonra kendilerini yormasınlar

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
Natro ve isimtescil den uzak dur derim ikiside kazıkcı hemde devamlı proglem var isimtescil shop sitesi olmasına ragmen Trafik asımı dıye senden para ıster herkeze yapıyor sankı. benim sitelerim kalitehosting.org da gercekten opencart icin stabil çalısıyor ve uygun en onemlisi

kenanwebtasarim

OpenCart-TR
piriyatel' Alıntı:
Natro ve isimtescil den uzak dur derim ikiside kazıkcı hemde devamlı proglem var isimtescil shop sitesi olmasına ragmen Trafik asımı dıye senden para ıster herkeze yapıyor sankı. benim sitelerim kalitehosting.org da gercekten opencart icin stabil çalısıyor ve uygun en onemlisi

arkadaşa natro konusunda katılmıyorum benim 23 alan adım mevcut hiç bir problem yok adamlar saniyede ilgileniyorlar hemen cevam lıyorlar bütün sorunlarınızı ben natroyu kesinlikle öneririm

ocmagazin

OpenCart-TR
Ben opencart sitem için; opencart-tr.com'un da barındığı www.butur.neti kullanıyorum. Gayet memnunum.

Aylardır en ufak kesintiyle karşılaşmadım diyebilirim.

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
ontek' i tavsiye ederim.

www.ontek.com.tr

2 yıldır kullanıyorum. hiç sorun yaşamadım.

Fiyatlarda çok makul.

LovelessGent

OpenCart-TR
Rizedc öneririm. Her türlü desteği sağlıyorlar. 4 adet e-ticaret opencart farklı şirketlerin sitesi onlarda ve hiçbir sıkıntı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...