Haber/ Blog Modulü

alperen_ahmet

OpenCart-TR

Bu hatayı alıyorum. Tablo ön eki kullanmadım. Sorunu çözemedim...

hsendogan

OpenCart-TR
modulu kurdum fakat hiçbir şekilde sitede gözükmüyor

albayrak

OpenCart-TR
Beyler tabloları ekledim, modülü kurdum gerekli izinleride verdim. Hiç bi sıkıntı yok ama catalog bölümünde "news" diye biryer olması gerek ve görünmüyor... modüllerde bulunan "news" kısmı ayrı bi olay kurulu sıkıntı yok ama catalog > news bölümünden bişey eklemeden sitede görünmezki... O bölümde görünmüyor zaten neden diye sorucam yukardakilere bakılırsa kimse bilmiyor :D

Yinede soriyim bilen varmı acep nedendir ? :D

hugeboss

OpenCart-TR
Konuyu hortlatıyorum ama :)

1.5.2.1 'de çalışırmı acaba bu modül, sayfaları teker gezdim yaptım çalıştı diyenlerden birisi bilene kurduğu sayfanın linkini atmamış . Bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür eder herkese iyi çalışmalar dilerim.

Sorunsuz kuruldu yönetim panelinden girip ayarlarını felanda yaptım hatta içerik bile gidim fakat ne modül sitede gözüküyor nede girdiğim yazı sitede gözüküyor. Pek bişi anlamadım.

Konu ile alakalı aşşağıdaki linkte biirleri birşeyler paylaşmış ama tam olarak anlıyamadım sorunu çözmüşlermi çözememişlermi ?

http://forum.opencart.com/viewtopic.php?f=119&t=37009&sid=8b5f6214c26e769eb019aba5a6cb7ee2&start=20

Aynı modül hakkında sorunları olanlar buralarda bişeyler paylaşmışlar

Damar27

OpenCart-TR
Hocam anasayfada çıkmıyor hiç kimse bu konu hakkında bilgi vermemiş sorunsuz kurulum yapılıyor ama anasayfada görünmüyor.

attalias

OpenCart-TR
Bu Modülün Yeni Versiyonu İçin Aşagıdaki adrese bakınız.
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=7058&filter_search=news%20module&filter_license=0&filter_download_id=31