Guest checkout hızlandırma

Yokan

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba
öncelikle burada bilgi paylaşan ve birbirine yardımcı olanlara çok teşekkür ederim,ben şuan 1.4.9.2 versiyon kullanıyorum sorunsuz özellikle paypal web site payment pro modulu kullanımı çok güzel fakat benim ödeme ile ilgili sorunum var,normalde bu saydıklarım paypal express de mevcut fakat ücreti olduğu için vede paypal payment pro ile bunun çözülebileceğini düşündüğüm için almak istemedim
kısacası yapmak istiğim olay müşteri üye olmadan sepete ürün eklesin checkouta tıklayınca register user yada guest checkout cıkıyor,guesti seçince isim adres telefon bilgileri vs istiyor bunları istemeden direk ücretsiz kargo seçeneği ile paypala yönlendirsin zaten paypaldan gelen ödemelerde adres çıkıyor yani guest checkout daki step1 ve 2 nin kaldırılmasını istiyorum acaba bunu nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı?

unsound

OpenCart-TR
Yanılmıyorsam alan ekleme ile ilgili bir konu var idi. Alan nasıl ekliyor isen aynı şekildede çıkartabileceğine inanıyorum.Arama yaparsan çıkar :D Saygılar.

unsound

OpenCart-TR
Arkadaş nasıl eklenileceğini yazdık,biraz kasıp çıkartabilirsin.Deneme yanılma,hop önüme düş misali olmaz bunlar :D

Yokan

OpenCart-TR
hocam mrb bulamadım o bahsettiğiniz başlığı bulsaydım bi göz atar deneme yapardım:s

unsound

OpenCart-TR
http://forum.opencart-tr.com/thread-2354.html da tc kimlik no alanı ekleme var eklediğin gibi diğer alanlarıda çıkarabilirsin. misafir alışverişleri için guest check out a bakman lazım alanlar için.
Saygılarımla.