google index

653065

OpenCart-TR

mrb arkadaşlar ben sitemi googleye kayıt ettim ama bi sorunum var sorun şuki google sitemi indexledi ama sitemin başlığında opencart-opencart türkçe demo yazıyo bunu anlamadım gitti nasıl kaldırcam sitemin başlığınnı yazcam admin paneldende değişmişim mağaza adı başlıkları bu kod nerde nasıl değişirim...

xyabudan

OpenCart-TR
önce site içeriğini bitirmen lazım dı arkadasım
site içerigini tamalamadıgından dolayı bu olay gelmiş olabilir başına
OpenCart ın kendisi ile alakalı bir olay degil tamamen temamatik olan bizlerin problemi
sorunun çözümü çok basit içeriğini tamamla ve kayıt işlemini tekrar yap google bot un senin sitene gelmesini bekle
kolay gelsin

653065

OpenCart-TR
kardeşim şimdi sitenin içeriğini tamamla derken ne gibi eksikliğim varki ne yapayım:(

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Sponsor reklam yerini göstermişsin resimde sanki.. Resim çok küçük olduğu için gözükmüyor.. Eğer sponsor reklamsa sen ne yazarsan o çıkar orda.. Site indexlemeyle alakası olmaz oranın.. Verdiğin anahtar kelimeler veya oluşturduğun cümleler gözükür orada.. Arkadaşın bahsettiği reklam vermeden sitenin içeriğini tamamen oluşturup google.com a ondan sonra kayıt etmen veya reklam kampanyaları oluşturman..

sitenin adı ne ve hangi anahtar kelimede orada çıkıyorsun bilgi verirmisin..

653065

OpenCart-TR
site adı www.isitmedunyasi.org googlede arama işitme dunyasi altta sitem var başlığı şu şekilde

OpenCart Türkiye - OpenCart Türkçe Demo

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Muhtemelen sitenizin başlığını değiştirmeden sunucuya kurdunuz ve google.com da o sırada index ledi bu yüzden böyle kaldı.. siteniz yeni olduğu için google bu sıralar pek uğramaz sitenize sanırım.. Tabiki bu varsayım kesin bişey yok.. Bahsettiğiniz konu bir dahaki index te düzelir.. Sitenizin kaynağında gözükmüyor böyle bir yazı.. O yüzden biraz sabredin siz ürünlerinizi eklemekle uğraşın ve ayrıca sitenizde firefoxta sağ blockta kayma var.. Google ile anlaşmak sabır ister..:)

653065

OpenCart-TR
tşk ettim googleye mail attım sitem incelensin tekar diye sitedeki düzensizliği hal ediyorum:))