Gönderileceği semte yada bölgeye göre minimum sipariş belirleme

usertolem

OpenCart-TR
aslında bu olayda çözülse çok iyi olcak eğer böle bir modül var ise satılık olsa bile almak istiyorum

örneğin

istanbul çengelköy e sipariş verdi çengelköy için 15 tl ve üstü sipariş vermeniz gerekiyor yazmasını nasıl sağlarım,yada istanbul beşiktaş için gönderim için en az 30 tl alışveriş yapmanız gerekiyor nasıl yapılır bu bilgisi olan var mı?

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
bildiğim kadarıyla böyle bir modül yok. ancak
1. 1.4.9.x sürümleri ile ürünlerde asgari sipariş diye bi seçenek var. oradan yapabilirsiniz fakat bu seferde tüm semt/bölgelere uygulanır.
2. ürün eklerken seçenek belirtirsiniz. seçenekleriniz yazarken beşiktaş > + 30 tl siparişlerde geçerli diye yazabilirsiniz.

usertolem

OpenCart-TR
hımmm evet son versyone geçmek istemiyorum aslında ben onu kodlardan ayarladım gibi az kaldı bitsin burdanda paylaşcam ihtiyacı olanlarda vardır mutlaka

camsari

OpenCart-TR
Sanırım Zone Plus Shipping modülü işini görür. Ama 20 dolar istiyorlar.
linki aşağıda
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=436&filter_search=zone%20shipping&sort=e.date_modified&order=DESC

ayaztan

OpenCart-TR
Merhaba,benim tamda bu kategorilere göre sipariş alt limit belirleme özelliğine ihtiyacım vardı,"az kaldı bitmek üzere" demişsin arkadaşım,yardımcı olursan çok sevinirim,tırım tırım bu özelliği araştırıyorum ne zamandır :D tabii konu hala güncelse ve okudu isen!