Go Eve Template

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
30urfbt.jpg

zip içinde görsellerin psd dosyaları mevcuttur. Üzerine yazılan dosyalar olduğu için yedek almayı unutmayınız.

Yazara göre v1.4.9.1, v1.4.9.2, v1.4.9.3, v1.4.9.4 uyumludur.

Ekli dosyalar

• GoEve-Template.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 474

peerage

OpenCart-TR
Merhaba

Temayı yükledim fakat İletişim ve Site Haritası tabları bozuk görünüyor. yardımcı olursanız sevinirim.

ip03mb.jpg

mralparslan

OpenCart-TR
öncelikle teşekkürler gayet güzel tema
@peerage arkadaşın resminde de görüldüğü gibi para birimi bölümü sağa kayıyor.Ayrıca nasıl türkçeye çevirebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

tatang54

OpenCart-TR
arkadaşlar temayı kurdum çok güzel fakat anasayfadaki ürünlerde sepete ekle yazısı yerine Add to cart yazıyor bunu nasıl değiştirebilirim teşekkürler

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
tatang54' Alıntı:
arkadaşlar temayı kurdum çok güzel fakat anasayfadaki ürünlerde sepete ekle yazısı yerine Add to cart yazıyor bunu nasıl değiştirebilirim teşekkürler

İncelemedim henüz fakat büyük ihtimalle o kısım resim dosyası olarak verilmiştir.Temanın images klasörü içerisinden ilgili resim dosyasında değişiklik yaparsanız sorununuz çözülür.

Üst logo kısmındaki kayma ise sanıyorum ki logonun büyüklüğünden kaynaklanıyor.Logo yüklerken boyutunu ayarlarsanız düzelecektir.Eğer düzelmez ise temanın header dosyasında düzenlemeye gitmeniz gerekmektedir.