Geri Sayım ve İndirim Oranı [ACIL YARDIM]

defsir

OpenCart-TR
merhabalar. uzun zamandır araştırıyorum fakat bir turlu bulamadıgım problemimi paylasıyorum. siteme category to wall modulunu entegre ettım. ve bu modulu kategoriler olarak anasayfada yayınladım, fakat trendyol markafoni tarzı butik kapanış için geri sayım ve indirim oranı olaylarını bir türlü bu module entegre edemedım. resim eklıyorum buyrun bakın . allah rızası ıcın bırısı yardımcı olsun arkadaşlar :)

8svuf.png

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Herşeyi Yaptığınızı Söylüyorsunuz Fakat Bir Türlü Entegre Yapamadığınızı Söylüyorsunuz ?

1- Ne Yaptınız ?
2- Hangi Kodu Kullandınız ?

Kategorileri Ana Sayfada Göstermişsiniz . Peki İndirim Bittiğinde Kategoriyi Komplemi Kaldıracaksınız ?
yani indirimi kategoriyemi uygulayacaksınız ? peki nasıl olacak düşündünüzmü ?

Bilgileriniz Dahilinde Gerekli Açıklama Eklenecektir. Saygılarımla.

defsir

OpenCart-TR
Gökhan abi category to wall modulunu temama entegre ederek kategorileri anasayfada gostermek istedim bir kac duzenlemeyle (css) bu hale geldi,başka herhangi bir entegre yapamadım. Benim bundan sonra yapmak istediğim yada eğer varsa istediğim modül anasayfada yukaridaki resimde gosterdigim şekilde ürün gostertmek. Limango veya trendyol tarzı butik acma kapatma sistemi gibi.dün gece sabahin 5.ine kadar ugrastim controller/product/product teki date_end date_begin kodlarini controller/product/category nin içine entegre etmeye olmadı. mantigim admin panelinden kategorilere date time ekleyip yenı kategorileri zaman sayacli açmakti. Gökhan abi yardımcı olursan cok sevinirim,umarım anlatabilmisimdir abi. Saygılar.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
sizin için setiklerimiz veya kampanyalı ürünler modülünü anasayfada gösterebilirsin daha sonra boyutlandırmayı admin paneli ve css üzerinden istediğin şekilde hazırladıktan sonra sitede anasayfada geri sayım sayacı ve indirim % ekleme ekleme kodları var.

defsir' Alıntı:
Gökhan abi category to wall modulunu temama entegre ederek kategorileri anasayfada gostermek istedim bir kac duzenlemeyle (css) bu hale geldi,başka herhangi bir entegre yapamadım. Benim bundan sonra yapmak istediğim yada eğer varsa istediğim modül anasayfada yukaridaki resimde gosterdigim şekilde ürün gostertmek. Limango veya trendyol tarzı butik acma kapatma sistemi gibi.dün gece sabahin 5.ine kadar ugrastim controller/product/product teki date_end date_begin kodlarini controller/product/category nin içine entegre etmeye olmadı. mantigim admin panelinden kategorilere date time ekleyip yenı kategorileri zaman sayacli açmakti. Gökhan abi yardımcı olursan cok sevinirim,umarım anlatabilmisimdir abi. Saygılar.

defsir

OpenCart-TR
Dediğin modüller direk ürüne ve urun sayfasina yönlenior abi.
ben yukarıdaki resime tikladigim zaman kategorinin ürünlerini listeliyor.
Benim istediğim Anasayfada kampanyali kategori linki kategori sayfası acildignda dükkan kapaniş xx süre demesi.

sonercafer

OpenCart-TR
Bu konuyla ilgili benimde desteğe ihtiyacım var :) Baya bi araştırdıysam da, hep ürün sayfasında geri sayım modülü kullanılmış. Bunu anasayfa da istediğim ürünlerde Geri Sayım olarak direk görünmesini sağlayabilir miyiz ? Bilgili arkadaşlardan konuyla ilgili destek bekliyoruz.

defsir

OpenCart-TR
sonercafer' Alıntı:
Bu konuyla ilgili benimde desteğe ihtiyacım var :) Baya bi araştırdıysam da, hep ürün sayfasında geri sayım modülü kullanılmış. Bunu anasayfa da istediğim ürünlerde Geri Sayım olarak direk görünmesini sağlayabilir miyiz ? Bilgili arkadaşlardan konuyla ilgili destek bekliyoruz.

gökhan bey bu konuda ücretli teknik destek veriyor. ona pm atabilirsiniz.

sonercafer

OpenCart-TR
defsir' Alıntı:
sonercafer' Alıntı:

gökhan bey bu konuda ücretli teknik destek veriyor. ona pm atabilirsiniz.

illa ki bazı şeyler için ücret talep edilmek zorunda mı ? Sitede hiçbir baslıkta aradıgım kadarıyla hep ürün sayfası içinde gösterimi var, anasayfa ile ilgisi yok. Herhangi gökhan bey'den baska bir üstat konuyla ilgili yardımcı olabilirse sevinirim.

İyi forumlar

defsir

OpenCart-TR
sizin istediginiz modul opencart tarafından yazılmıs bir modul degil bile.
bu islem icin admin panelinden kontrol gerektirir ve veritabanından veri çekmek gerekir.
bazı opencart alt yapılı siteler kullanıyorlar.
www.benzemez.com/index.php

sonercafer

OpenCart-TR
tamam da benim de demek istediğim bu şekilde bir modül sağlamışlar sonuçta ve sadece ürün detay kısmında gozukuyor bu geri sayım muhabbeti. Benim ve çoğu arkadaşın da beklediği birşeydir ki ihtiyacı olanlarda var. Ürün detayı değil de, anasayfa da gözükmesini istiyorum bununla ilgili destek olacak bi arkadaşa ihtiyacımız var, umarım birileri görür.

karub455

OpenCart-TR
hocam bu kategori banner olayını nasıl yaptınız anlatırsanız çok sevinirim