Gelen Maildeki Başlığı Değiştirmek

usertolem

OpenCart-TR
arkadaşlar araştırma yapmadan yazmıyorum boşu boşuna kimsenin zamanını almak istemem hemen hemen herşeyi kendim çözdüm araştırarak ama sipariş sırasında giden mailde gönderen mailinin yanında gönderen adı olarak mağaza ismi çıkıyor ya onu nereden değiştirebilirim ????

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Ne olması gerekiyordu ki anlamadım.. E-ticaret sitesinden gönderilen mailde şahıs ismi yazması mantıksız olur sanırım.. Yinede senin düşüncen..

İster admin panelden mağaza adına gözükmesini istediğin şeyi yaz istersen alttaki satırları incele..

catalog\model\checkout\order.php Aç..

Bul..
Kod:
$subject = sprintf($language->get('text_subject'), $order_query->row['store_name'], $order_id);

Ayrıca mesaj yazarken font boyutlarını büyütme.. Forumda gözler görmeyen ( Kör) yok..

usertolem

OpenCart-TR
Tamamda Mağaza Adı olarak Gidiyor mail ve türkçe karakter hatalı olarak gidiyorr o yüzden değiştirme gereği duydum şimdi sırf mail için mağaza ismindeki türkçe karakterleri kaldıramam üstelik nedir bu azarlar gibi tavır anlamadım gitti yardımcı oluyorsunuz allah razı olsun ama bu tavrın hiç hoş olmadı miraç.!!!

Bu arada sorun çözüldü saolasın

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Eğer böyle tavır ve azarlara maruz kalmak istemiyorsan ya forum kurallarına uyarsın yada sorunun hakkında forumda var olan konularla kendi sorununa çare bulmak zorunda kalırsın..

[bilgi]
Forum kuralları madde 2:
Başlıklarda ve mesajlarda Caps Lock kullanarak büyük harflerle; ayrıca font boyutunu ve font rengini abartıp mesajlar göndermek yasaktır. Unutmayın ki büyük harfle yazmak bağırmak anlanına gelmektedir.[/bilgi]

usertolem

OpenCart-TR
ozmaan editörü açarsın editlersin büyütmeyi vs vs engellersin hem normal bir dillede söleyebilirsin...herkez forum kültürüyle yetişmemişki bazı kuralları bilmeyebilir insanlar normal dillee yazsan çokd aha kolay olurdu

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Forum sayfalarına insanların anlayacağını düşünerek (senin yazdığın mesaj fontları kadar var) kırmızı ile kocaman şekilde Konu Açmadan Önce Forum Kurallarını Okuyunuz diye uyarı mesajı eklemiştik.. Kusura bakma bunu anlayamayacağınızı düşünemedik.. Uyarınızı dikkate alacağımızdan şüpheniz olmasın ve ayrıca konu daha fazla uzamasın..

usertolem

OpenCart-TR
uzatmaya değer bişeyde yok zaten işte naparsın anlama kıtlığı var bende biraz

MAXHBMAX

OpenCart-TR
mail sorunlarına çözüm lütfen arkadaşlar

arkadaşlar sitemden deneme amaçlı ürün alıyorum msn gelen mesajda sağda gözüktüğünde çok karışık gözüküyor maili açıyorum düzgün görünüyor neden kaynaklanabilir acaba yaredım edebilirmisiniz lütfen