Geçerlilik Tarihini Tamamen İptal Etme

koord

OpenCart-TR
Web sitesi
www.microservis.net
Siteye Eklediğim 300 Ürün Geçerlilik Tarihi Saçmalığı Yüzünden Sitede Görünmüyor.Bunu Sitede Üzerinden Tamamen Kaldırmak İstiyorum ve Daha önceki Ürünlerimede Eklenen Geçerlilik Tarihlerini İptal Etmek İstiyorum.Mümkünmüdür Acaba, Mümkünse Yapabilirmiyiz, Yapamıyor isek Burda Ne İşimiz Var.

hikko

OpenCart-TR
RE: Geçerlilik Tarihi Yüzünden Ürün Gözükmüyor ( Geçerlilik Tarihini Tamamen İptal Etme )

allahım usluba bak siz kendinizi ne zannediyorsunuz arkadşım. bu forum kişisel istekleri yerine getirmek için kurulmamış. genel destek vermek ve arkadaşların LÜTUFLARIYLA kişilere yardımcı olmak için kurulmuştur. siz daha bu uslüpla çok yardım ararsınız. Ayrıyaten sizi kimse zorla forumda tutmuyor :)

koord

OpenCart-TR
Web sitesi
www.microservis.net
RE: Geçerlilik Tarihi Yüzünden Ürün Gözükmüyor ( Geçerlilik Tarihini Tamamen İptal Etme )

Sinirli Biri Olduğunuz Belli Üslupdan Önce Nasıl Bir Yapıda Olduğumu Bilmen Gerekir.Sorun Çözebilen Birine Pek Benzemediğiniz Gayet Belli Oluyor, Sitede Arkadaşlarınız var ve Yaranmaya Çalıştığınızı Anlayabiliyorum.Benim İsteğim, Forumdaki Arkadaşların Sorunu Çözebilme Psikolojisini İlerletmek.Eğer Herkes Sizin Şuanki Düşünceleriniz Gibi Düşünüyor Olsaydı Sitede Hiçbir Taş Yerini Bulmazdı.Muhalefet Olmadan Sorunlar Tek Taraflı Çözülemez. ]Saygılar

hikko

OpenCart-TR

ya bırakın allah aşkına yazdığınız mesajlardan nasıl bir kişilik yapısına sahip olduğunuz anlaşılıyor zaten:) bu üslupa yardım edecek arkadaşları bekliyorum :) Yaranmaya ihtiyacım yok ve onlar zaten beni biliyorlar.

koord

OpenCart-TR
Web sitesi
www.microservis.net

Kendi Sorunumu SQL Üzerinden Çözdüm Arkadaşım.Yardımların İçin Teşekkür Ederim.Mutlu Bir Hayat Dilerim

hikko

OpenCart-TR

valla ne mutlu sana o zman anlat da forum ilerlesin :) nasiplenelim

esataltunkaya

OpenCart-TR
geçerlilik tarihi olayını iptal etmeyi ççözebilen arkadaşlar bildiklerini paylaşabilirler mi lütfen. şuan bu konuda sıkıntı yaşıyorum. 600 tane ürünüm geçerlilik tarihi uyarısından dolayı satın alınamıyorlar

salbay

OpenCart-TR
merhaba,
Bu sorunu çözebilen yok galiba.xml ile 3000 tane ürün yükledim.Ürünler sitede görünmüyor.Bunun bir çözüm yolu olmalı.