forumun desteği hakkında

UnknownSouL

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar

Ben eski bir oscommerce kullanıcısıyım. Oscommercede destek kalmadığı için ve gelişmediği için opencarta geçtim fakat aynı destek sıkıntısı burada da var. Farkındayım uzmanlar sabahtan akşama kadar burada ücretsiz destek vermek zorunda değiller ama oscommerce forumlarından ne farkı kalıyor?

Uzman arkadaşların bu konularda destek olmasını rica ediyorum. Gerekirse ücretli destek verin fakat verin kaç haftadır bir modül kovalıyorum ama gerçekten kimse yardımcı olmuyor gerekirse parasını dahi vereceğim çünkü ben eticaretten para kazanıyorum.

Saygılarımla

w.w.tr

OpenCart-TR
yok kardeş olurmu adamlar agzını açtımı $1000 dolarla açıyorlar yani ne gerek varki bizlere 1000 dolar derler ama kendileri 400 liraya her şeyi ile e ticaret teslim ederler Allah Yardımcımız Olsun ingilizce ögreniyorum sırf php yi çözmek için :D

tukrok

OpenCart-TR
Haklısınız destek sıkıntısı var. Ancak işi bilen kişilerin de işleri güçleri oluyor. Ben kendi çapımda geceleri boş kaldıkça foruma girip yardımcı olmaya çalışıyorum. Aslında özel mesaj sistemi açık olsa, insanların arada gözden kaçan konularını takip etmek daha kolay olurdu.

not: php için ingilizceye ihtiyacınız yok.

attilla

OpenCart-TR
Dostum nasıl bir modül ihtiyacın var yazarsan yardımcı olayım

UnknownSouL

OpenCart-TR
öncelikle konuma cevap yazan arkadaşlara teşekkürler ben pek anlamıyorum bu sistemden ama destek olunursa insanlar daha çok gelişir benim tek ekmek kapım bu açıkçası oscommerceden opencarta geçtim inanın zerre satış olmuyor opencartı yada sizleri kötülemiyorum ama bazı modüller eksik mesela hemen al v2 modülü yada v1 adı herneyse eksik yapılmış hep tabi bunu yapamayanlarda var ellerine sağlık mesela birde ürün ismi manuel diğerinde otomatik falkat bu seferde ürün açıklamasında dikkat çekmiyor hemenal v1deki gibi bir buton konulsa ve tab açılsa direk aşağı inse otomatik müşteri rahatlıkla sipariş verir değil mi? Tıpkı bunun gibi çok modülde eksiklik var insanlar artık kolay alışverişi seviyorlar sepete ekle sepete git alışverişi tamamla bunlar tamamen eziyet geliyor insanlara ne bilim bu sadece bir örnek

daha çok modül var böyle eksik yarım yamalak olan insanlar soru soruyor ama pek cevap alan yok. Arkadaşlar zorunda değilsiniz ama bilgi paylaştıkça çoğalır

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bazı arkadaşlar destek eksikliğinden şikayetçi.

Şahsıma ait 1 ana şirket altında faaliyet gösteren 7 şirket mevcut.

Ben yönetmeye çalışıyorum fırsat buldukça yanıt da vereyim diyorum.

Ama siteyi biz satın aldıktan sonra diğer tüm yardımcı olan arkadaşlar ayrıldı.

Biz kimsenin yetkisini falan almadık.

Burada insanların kendi egemenliklerini kurmak istemesi nedeniyle sorun oluştu.

Diğer üyeler birbirine destek verebilir normalde.

Ama herkes sadece soruyor kimse kimseye yardımcı olmuyor.

Bizim de zorla yardımcı olun birbirinize demek hakkımız yok.

Yani bu sadece opencart oscommerce vb ile ilgili değil.

Artık Türkiye'deki tüm paylaşımlar menfaat gözetilerek yapılıyor.

Burada Ekrem bey sattı biz bozduk diye bir olay yok.

Biz sadece premium üyelik getirdik. Olay bu. Bu da sizin paylaşımlarınızı engelleyebilecek birşey değil.

Lütfen bahane bulmasın bazı arkadaşlar.