FORUMDAKİ SAÇMALIK

MaviOkyanuS

OpenCart-TR
Forum yönetimine sesleniyorum.

insanların en çok ihtiyacı olan bölüm olan ÜCRETLİ İSTEKLERİNİZ bölümünde açılan konuya cevap yazamama olayı kadar saçma bir durum sanırım başka hiçbir yerde yok. pm atamıyorsun üstüne birde konuya cevap yazamıyorsun. Bunları yapabilmek için 70 TL para ödemek gerekiyor. Hocam ücretsiz bir hizmet olan opencartın destek sitesiyim diyorsunuz desteği paralı veriyorsunuz. Forumun sunucudan başka gideri olacağınıda sanmıyorum. bağış yapmak ayrı. premium üyelik alınmasına ZORLANMAK ayrı. bu açıkca kar amacı gülmüş para için oluşturulmuş destek sitesi. !

bi üyeye özel msj atamamak nedir ya konuya cevap verememek.. kendinizi bizim yerimize koyun bakalım. fourmun online sayısının düşüklüğü ve ilginin azalmasının yegane sebebi bu işte. adam konuyu açıyor mail adresini yada telefon numarasını yazıyor iş birdaha da foruma girmiyor nasılsa kimseden pm gelmicek kimse konuna msj yazamıcak e ben birdaha neden gireyim foruma.

YÖNETİMİN BU KURALALRINI FİKİRLERİNİ TEKRARDAN GÖZDEN GEÇİRMESİNİ RİCA EDİYORUM.

Hayırlı günler.
Bilal