Forum düzeni

enesaltunisik

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba bu konu hakkında tartışmak istiyorum sitenin moderatörleri artık site ile ilgilenmiyorlar ve adminde öyle yeni bir üyenin yada kullanıcının siteye girdiğinde konular bir birne girmiş şekilde özelikle destek konuları modül paylaşım sayfasının içinde veya başka yere açıyorlar bu konu hakkında görüşlerinizi belirtmenizi önemle rica ediyorum

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
hatırladıığım kadarıyla mod. sayımız 2 tane idi en son bir mirac diğeri osdem66

ancak miracı uzun süredir göremiyoruz (iş güç)

osdem66 da duyduğum kadarıyla kendi isteği ile ayrıldı ve yeni bi opencart türkiye destek forumu açtı.

admin e gelince. kendi şahsıma göre söyleyeyim. bırakın cevap yazmayı, yardımcı olmayı, iş yoğunluğundan dolayı konuları bile zor takip ediyorum.

elbette diğer arkadaşlarında görüşleri vardır bir de onları okumak lazım.

enesaltunisik

OpenCart-TR
TECHNOLOG' Alıntı:
hatırladıığım kadarıyla mod. sayımız 2 tane idi en son bir mirac diğeri osdem66

ancak miracı uzun süredir göremiyoruz (iş güç)

osdem66 da duyduğum kadarıyla kendi isteği ile ayrıldı ve yeni bi opencart türkiye destek forumu açtı.

admin e gelince. kendi şahsıma göre söyleyeyim. bırakın cevap yazmayı, yardımcı olmayı, iş yoğunluğundan dolayı konuları bile zor takip ediyorum.

elbette diğer arkadaşlarında görüşleri vardır bir de onları okumak lazım.
vallaha haklısın benim tek sorunum şu millet geliyor bakıyor benim ne sorunum var şu sorunum versin kaç 1.5.x tema mı gidiyorlar oraya açıyorlar ona çok canım sıkılıyor yeni üyelrinde kafası karışıyor.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Beyler yoğunluğumuz olduğu doğru.

Lakin forumda birbirinize yardımcı olmanız için yönetici olmanız gerekmiyor ki.

İnanın benim kadar bile kendine ait foruma uğrayan forum sahibi nadirdir.

Forumlar admin ve yönetimin değil kullanıcıların birbirleriyle yardımlaşma ve paylaşım platformudur.

enesaltunisik

OpenCart-TR
yonetim' Alıntı:
Beyler yoğunluğumuz olduğu doğru.

Lakin forumda birbirinize yardımcı olmanız için yönetici olmanız gerekmiyor ki.

İnanın benim kadar bile kendine ait foruma uğrayan forum sahibi nadirdir.

Forumlar admin ve yönetimin değil kullanıcıların birbirleriyle yardımlaşma ve paylaşım platformudur.

benim demek istediğim yukarıdaki söylediklerim herkesin heryere konu açması modül paylaşım yerine acil yardım sitem açılmıyor ıvır cıvır bunlar ait olduğu yerelere paylaşılması.
örnek vermek gerekirse : http://forum.opencart-tr.com/thread-6033.html

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Enes bey arkadaşa açması gereken yeri yazın konu içine. Bundan sonra daha dikkatli olmasını rica edin. Eminim özür dileyerek dediğiniz şekle getirecektir.

enesaltunisik

OpenCart-TR
Vallaha admin yanlış anlamayın ama cok dedim öyle iki kisi dikkate aldı benim maksadım sudur ki ben belli platformun icinde toparlanmışiz bunu düzenli kurallarına göre uygulamak moderatorlerimizde salsun hiç bir sekilde ilgilenmiyor saygilarimla