Fiyatlarda değişiklik ve ürün sayfasında düzenleme

Serseri03

OpenCart-TR
merhaba,
daha önce başıma şöyle bir olay gelmişti; fiyatlar girdiğim değerlerden farklıydı düşmüştü, sonra kendiliğinden düzelmişti fakat tekrar böyle birşey ile karşılaştım sürekli böyle mi olacak? fiyatlar düşerse ben ne yaparım daha satışlara başlamadık ama ya başladığımızda böyle bir şey olursa? naparız?...
bunu nasıl düzeltebilirim...
örnk veriyorum admin panelinde 30 tl olan bi ürün, ana sayfada ürünler sayfasında vs... 10tl-20tl'ye düşmüş durumda. 1 kere daha oldu ve düzelmişti şimdi tekrarladı... bu hep böyle olacak mı?

ve sormak istediğim diğer soru ise; ürün sayfasında en üst kısımda bi boşluk satır var... product.php de br kodu arayıp sildim ama işe yaramadı ne yapabiliriz?

bu 2 soru hk. bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim...

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
1. sorunuza cevap olarak şunu diyebilirim;
kdv ekliyor olabilirsiniz, ileri tarihli kampanyalar yapmış olabilirsiniz.

2. sorunuz ise hata kodu çıkıyor mu çıkmıyor mu belirtmemişsiniz.

Serseri03

OpenCart-TR
1. yok... kdv, kampanya ve indirim yok...
[ Zaten bir kere oldu ve kendiliğinden düzeldi... şimdi dün gece tekrar oldu ama hala düzelmedi =S ]
2. yok hata falan yok, sadece bir satır boşluk, aslında sorun değil ama tepeye dayalı css header menü olduğundan kötü bir görünüm, o yüzden o boşluğu ordan kaldırmam gerekiyor :S
product/product.php ye baktım ama :S bilmiyorum göremedim 1tane br kodu vardı onu da kaldırdım falan işe yaramadı bilmiyorum ne yapıcam :S

unsound

OpenCart-TR
header tarafından bakabilirsin diye düşünüyorum. Sonuçda header product ı çağırıyor. :eek:)

Serseri03

OpenCart-TR
sağ ol mirac teşekkürler, şuan düzeldi. umarım tekrar karşılaşmam.
şuan için önemli değil de ilerde sorun yaratabilir diye sormuştum...

unsound; header'daki değişikliklerimiz anasayfa-bilgiler sayfası kategori vb tüm sayfaları etkilemiyor mu?
bende çıkan boşluk sadece ürün sayfasında...