Facbook otomatik sayfa beğen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
arkadaşlar son zamanlarda facebook çek etkin olarak kulanılmakta
facebookta sayfayı otomatik beğendirme gibi olaylar mevcut bunu deneyenler oldumu acaba hiç nasıl yapılır bilgisi olan varmı acaba googlede aradım kodlar var denedim ama bir türlü beceremedim

http://www.facebook.com/porttakal
bu site 2 günde beğenen sayısını 180.000 kişiye çıkardı saniyede yaklaşık 10 kişi beğeniyor halen sayısı hızla artmakta

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Faceye kullanıcıların haberi olmadan beğenenlerden olanların yorumlarını okudum. Açıkçası hiçte memnun değiller bu durumdan. Herkes şikayetçi ve admine sallıyor. Bence uzak durulması gerek bir uygulama. Üyelere habersiz bişey beğendirmek saçma geldi bana. Midyata pirince giderken evinizdeki bulgurdan olmayın derim.

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Bu Facebook Yetkililerininde Gündeminde Olan Bir Konu.. Face Avukatları Bu Durumun Kişisel Saldırı Düzeyinde Suç Teşkil Edilebileceğini Dahi Söylüyorlar.. Kesinlikle Denemeyin.. Nedenmi ? Çünkü Bu Girişimi Yapan Sayfların Tamamı Kapatılacak..

Daha Stratejik Çözümler Bulmak Gerekiyor...

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
valla benim bir arkadaşımın haber sitesi var onun için seçimlerde bize çok lazım olacak eğer paylaşırsanız sevinirim özel mesaylada gönderebilirsinz.

patrqw

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cdkeyburada.com
irembagi' Alıntı:
valla benim bir arkadaşımın haber sitesi var onun için seçimlerde bize çok lazım olacak eğer paylaşırsanız sevinirim özel mesaylada gönderebilirsinz.

Dikkatimi çekti 1-2 mesajınız da daha özelden bilgi istiyorsunuz buranın bir paylaşım sitesi oldugunu göz önünde bulundurun lütfen.

ozansenkal

OpenCart-TR
bu tip şeyler piyasada, hatta satılık kodlar bile var. bazı kodlar geçti elime. denedim, baya baya da çalıştı. ama kesinlikle etik değil. hatta bana iğrenç geldi.

benim başıma gelse (yani haberim olmadan bir sayfayı beğenme durumu) yasal hakkım neyse aramaktan çekinmem açıkçası. benim tavsiyem insanların nefret ettiği bir platform sahibi olmak istemiyorsanız uzak durunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...