Est sanal pos modülü revizyonu

jourdain

OpenCart-TR
Merhabalar, Est sanal pos kullanıyorum web sitemde, lakin ben manuel pos eklemek istiyorum. Müşteri üyelerim açık hesaplarına istinaden manuel pos ile çekim yapabilsin. ayrıca ödeme onaylandıktan sonra e-slip şeklinde ödemenin tahsil edildiğini gösteren belge (çıktı alıp saklayabileceği ve mail gönderebileceği formatta) özelliği olacak. Ücreti mukabili yazacak arkadaşlardan Ö.M bekliyorum

gulendam

OpenCart-TR
Web sitesi
www.opencart-full.com
Anladığım kadarıyla kredi ekleme gibi bir şey. Sanırım 1.5 sürümünde vardı.Stabil olmadığı için bakma durumum olmadı daha.

jourdain

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Merhaba... Manuel pos tan kastınız nedir? biraz acarmısınız?

manuel posttan kastın hali hazırda kurulu olan kredi kartı modülde düzenleme yapıp yeni isimle sisteme entegre edilecek ve kredi kartı çekim tutarını kullanıcı belirleyecek. istediği miktarı çekip sonrada e-slip çıktısını alabilecek veya mail adresine mail olarak gönderebilecek.

smartcoder

OpenCart-TR
cordın konıyı msn den görüşelim hocam :D
irtibat: pm

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
smartcoder' Alıntı:

...........
Mesaj yazdığınız konu tam 3 ay önce acılmış sizce 3 aydır bu konunu çözmsüz kalmış olabilirmi yoksa amacınız mail adresi dagıtmak mı? sizi takip ediyorum son günlerde sürekli eski konuları hortlatıyorsunuz bu amaçlı olarak,mail adresinizi dagıtmak amaçlı bu sekilde tekrar yazmanız durumunda forumdan uzaklaştırılabilirsiniz. bu tip bilgilerinizi lütfen öözel mesajla şahıslara iletiniz...
Cevab yazdıgınız mesajlarınız burada.. nedense hepside Ücretli istekler bölümü ve eski konular

http://forum.opencart-tr.com/search.php?action=results&sid=4490f2f8563db0c5a5a9e116d3e1941d

zapatya

OpenCart-TR
osman abimin bu forum için ne derecede önemli olduğu bir daha ortaya çıkıyor . Teşekkürler osman abi iyi ki varsın

smartcoder

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
smartcoder' Alıntı:

...........
Mesaj yazdığınız konu tam 3 ay önce acılmış sizce 3 aydır bu konunu çözmsüz kalmış olabilirmi yoksa amacınız mail adresi dagıtmak mı? sizi takip ediyorum son günlerde sürekli eski konuları hortlatıyorsunuz bu amaçlı olarak,mail adresinizi dagıtmak amaçlı bu sekilde tekrar yazmanız durumunda forumdan uzaklaştırılabilirsiniz. bu tip bilgilerinizi lütfen öözel mesajla şahıslara iletiniz...
Cevab yazdıgınız mesajlarınız burada.. nedense hepside Ücretli istekler bölümü ve eski konular

http://forum.opencart-tr.com/search.php?action=results&sid=4490f2f8563db0c5a5a9e116d3e1941d

hocam tarihi görmemişim
pardon :D

jourdain

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
smartcoder' Alıntı:

...........

konuyu açan kişi olarak cevap veriyorum konu 3 aydan beri çözümsüz kalmıştır malesef