eparca.com yorumlarınız(bitimine az kaldı)

AliKral

OpenCart-TR
Merhabalar.Herkese kolay gelsin.

Uzun süredir uğraştığım sitem www.eparca.com yakında bitmek üzere.Sizlerinde site hakkında yorumlarınızı almak istedim.Bu benim için önemli.

İyi çalışmalar.İyi forumlar.

adsl77

OpenCart-TR
hocam bir harf nelere kadir bitmek yerine bitmez yazmışsın beni kesinlikle yanlış anlama ancak sitende yorum yapacak bişey bulamadım tek söyleyeceğim sayfanın sağındaki ve solundaki çizgileri kaldır daha iyi durur.

bol kazançlar dilerim

dersimvatan

OpenCart-TR
sag ve soldaki blokları nasıl cıkardın bende yeni basladım yardım edermisin

biocyn

OpenCart-TR
dersimvatan' Alıntı:
sag ve soldaki blokları nasıl cıkardın bende yeni basladım yardım edermisin

Sağ ve soldan blok çıkarılmamış? Bloktan kastın nedir?

f3rh4t' Alıntı:
güzel olmuş gerçekten

"Gerçekten güzel." derken... Default tema ile arasında çok fazla fark yok. Biraz uğraşırsa yapabileceğinden eminim. Neticede bu hale getirebilmek de büyük bir iştir.. Bu işten anlıyor ki buraya kadar yapmış... Ama güzel olmuş demiyorum. 10 üzerinden 4 deyebilirim. Eminim ki arkadaşımız 10 üzerinden 9 luk bir tema da yapabilir. Ancak uğraşmamış ya da fikir sahibi olamamış diye düşünüyorum . Başarılarının devamını dilerim. Bol kazançlar... Daha güzel temalar bekliyoruz...

GraFiker

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ucretsiztemalar.com
Sitenin eklenti ve modül kısımlarına Epeyce uğraşmış emek sarfetmişsin, ama tasarıma çok uğraşmamışsın sanırım, temanın daha iyi görünmesi için bir iki yorum yapacağım, öncelikle, modül kutularının turuncu bölümlerini biraz daha yumaşatır (ovalliğini eşitler), altını kapatırsan, ayrıca blok ve modül kutularının aralarını biraz daha açarsan sayfa rahatlar gözü yormaz, kutuları ovalleştirmek için yardım istersen pm atabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum.

AliKral

OpenCart-TR
Öncelikle herkese bol bol teşekkür ederim. 1 aydır siteye bakamıyordum işlerden.Tasarım konusunda benimde hoşuma gitmedi.Aslında daha değiştirecektim ancak fırsat bulamadım.Söylediklerinizi kulağıma küpe yapıp,not aldım.
En kısa sürede yeni bir görüntü ile karşınızda olcuam :)

teşekkürler herkese yorumları için.Hayırlı işler herkese.

SEOPek

OpenCart-TR
Bol kazançlar dilerim. Güzel olmuş.