En sorunsuzu hangisi?

tahag

OpenCart-TR
Arkadaşlar satışı yapmak için türkçesi ve kendisi en hatasız olan sürüm hangisi şuan satışa başlayıp ürün satan var mı hali hazırda hangi sürümü önerirsiniz başlamak için?

gencdenizli.net

OpenCart-TR
Çok uzun zaman sonra siteye dönüş yaptım. Eski yönetimin fazla fazla yararını gördük, haklarını ödeyemeyiz. Forumu artık aktif olarak takip edip, elimden geldiğince paylaşımda bulunmaya çalışacağım inş.

Cevabına gelince ben iş yapacağım zaman 1.4.9.6 türkçe tam sürüm kullanmıyorum. 1.5'den önceki en son ve en iyi sürüm. 1.4.x 'in tüm kullanışlı modüllerinin de bu versiyona uyum sorunu yok, tema seçeneği var.

tahag

OpenCart-TR
hocam çok teşekkür ederim cevap için peki ileride daha düzgün ve hatasız bir sürüm çıktığında benim o sürümden ileriki sürümlere geçmemde bir problem yaşarmıyım?

gencdenizli.net

OpenCart-TR
Forumda yeterince hatta fazlasıyla içerik mevcut. Gerekli şeyleri düzgünce yaptıkça hiçbir konuda geçiş vb. sorun yaşamazsın. Ama bir sürüm belirleyip onun üzerinde çalışman daha verimli olur. 1.5 sürümü yeni geliştiriliyor anladığım kadarıyla, ben 1.4.9'da kaldım :)

EnverYigit

OpenCart-TR
Bence şuanda ki en iyi versiyon 1.4.9.6 ilerde 1.5 iyi olursa yükseltebilirsin zaten.