E-Ticaret Hosting ( OpenCart ) Kampanyası

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Opencart E-Ticaret Müşterileri İçin Bulunmaz Fırsat Kampanya Genel İçerik.

- Opencart Kurulumu Ücretsizdir.
- Kullanabileceğiniz Mevcut Min HDD Alanı : 1000 - 5000 MB artırılabilir.
- Kullanabileceğiniz Yıllık Trafik Miktarı (Bandwith) : 120.000 MB
- Kullanabileceğiniz E-Posta Hesabı Sınırsız.
- Kullanabileceğiniz Mysql Veri Tabanı Sınırsız.
- Kullanabileceğiniz Sub Domain (Alt Alanadı ) Hesabı Sınırsız.
- Kontrol Paneli - Cpanel Türkçe
- 7 / 24 Ticket Destek
- Sms İle Müşteri Bilgilendirme Sistemi (Ücretsiz)
- Ücretsiz Hosting Kontrol Sistemi Üyeliği.
- Yedekleme Ünitesi Aktif ( Günlük - Haftalık - Aylık 3 Periot Halinde )

Talep Edilen Tutar : Aylık 14,99 tl - yıllık : 100 tl
Not : Kampanya Süresi kısıtlıdır. Vakit Kaybetmeden Hemen İletişime Geçin

neyzel

OpenCart-TR
Bu siteye ne olmuş böyle! Reklam panosuna dönüşmiş. Sizce uygunmu bu. Reklam yapacaksanız ayrılmış alanlarda yaparsınız. Burada da bilgilerinizi paylaşırsınız. Böylesi daha doğru değil mi? Forumda bilgiden daha çok reklama raslamak üzücü.

slckflz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evtekstilciniz.com
Dostum, bu sitede karşılıksız emek veren yardım konusunda ihtiyaç duyduğumuzda fikirlerini esirgemeyen bir arkadaşımız yine bizleri ilgilendiren konuda bize kampanya açmış uygun fiyatlara. Destek olmak isteyenler bu konuda kendisi ile irtibata geçerler veya geçmezler. O kadar foruma desteği olan birisi bırakalımda aynı zamanda da iş yapabilsin bunun yeri yurdu yok bence olmamalıda

burhan

OpenCart-TR
@neyzel hocam faydalı bir reklam en azından opencart kullanmak isteyenler için opencartı bilenler hizmet verecek

bir arkadaşa xxxx firmada opencart kurdum sistem daha başında kasıldı mysql apace vs.. ayarları iyi yapılmamış bahsedilen kampanyada bu tip bir sorun olacağını sanmam

ayrıca daha fazla reklam olmalı reklam olsunki feyz gelsin :) opencart konusunda yardım alınabilen site neredeyse yok işin içinde eticaret olunca sorulara cevap bulmak çok zor sağ olsunlar opencart-tr.com sayesinde sistemi geliştirip sorunları az çok çözüyoruz

unsound

OpenCart-TR
Arkadaşların cevaplarını okurken acaba diğer yabancı sitelerde neden yapmadıklarını düşünmeye başladım? Acaba onlar çok mu aptal yoksa bizlermi çok akıllıyız?
Ben opencart ın kendi sitesinde development(modül,ship, vs..) haricinde reklam yapmadan,tekrarlıyorum REKLAM YAPMADAN! yada altında telefon numarası bulunmadan yardım ettiklerini bilhassa sizler vede ben çok iyi biliyoruz öyle değilmi?

Arkadaşımızın paylaşımları için kendisine çoğu insan gibi bende müteşekkürüm ama unutulmaması gerekir ki bu açık kaynak kod sistemlerinde paylaşıyorsan bir karşılık beklemiyeceksin ilkesi vardır.Haksızmıyım?

Ve arkadaşın dediği gibi forumda reklam alanı olur ve orada satışını gerçekleştirirsin. R10.net deki gibi.Bu forumdan diğer arkadaşların neden ayrıldıklarını daha iyi anlamaya başladım.
Hayırlı günler dilerim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim . Kampanyamız Günceldir.

jackal534

OpenCart-TR
Sms ile müşteri bilgilendirme ücretsiz derken biraz açabilirmiyiz? Sms paketi falan almıyormuyuz? Yada bir sınırlama yokmu?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
22-01-2012 Konunun Açılma Tarihi Eski;

Güncel Hizmetler İçin Web Sitemizi İnceleyiniz.

Sms bilgilendirme sistemi müşterimiz olmanız halinde ücretsiz yaptığınız işlemler size sms ile bilgilendirilir.

jackal534' Alıntı:
Sms ile müşteri bilgilendirme ücretsiz derken biraz açabilirmiyiz? Sms paketi falan almıyormuyuz? Yada bir sınırlama yokmu?

pasifics83

OpenCart-TR
Gökhan TAYLAN' Alıntı:

Gökhan bey merhabalar. Ben www.bebekbutigim.com un sahibiyim. Güzel bir site kurduk ve baya para harcadık. Verdiğiniz kampanya çok cazip geldi. Detaylar hakkında bilgi almak isterim.

pasifics83@hotmail.com

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
İlginize teşekkür ederiz en kısa sürede sizinle görüşmek isterim. mail adresinize ön bilgi iletiyorum.

pasifics83' Alıntı:
Gökhan TAYLAN' Alıntı:

Gökhan bey merhabalar. Ben www.bebekbutigim.com un sahibiyim. Güzel bir site kurduk ve baya para harcadık. Verdiğiniz kampanya çok cazip geldi. Detaylar hakkında bilgi almak isterim.

pasifics83@hotmail.com