Döviz Kurunu Sabitlemek İstiyorum.

emrcan

OpenCart-TR
Merhaba, paypaldan $ üzerinden ödeme yapılırken kurun 1.45 olmasını istiyorum. 1.45 e göre fiyatların ayarlanmasını. Bunu nasıl sağlayabilirim?

deathlord

OpenCart-TR
Web sitesi
www.upbilisim.net
RE: Paypaldan Ödeme Alırken Kur Ayarlama

admin panelinden
sistem => genel ayarlar => yerel => Para Birimini Otomatik Güncelle hayır seç kaydet

tekrar admin panelden
sistem => yerleştirme => parabirimi => U.S. Dolar => Değeri 0.93300000 olarak kaydet

bu işlemden sonra döviz kurların otomatik olarak her gece yarısı çekilmiycek

not: türklirası (TL) olarak 1.00000000 değerini girmelisin.

emrcan

OpenCart-TR

Çok teşekkür ederim. Bu hesaplamayı nasıl yapıyoruz peki? Arada kuru değiştirmem gerekebilir çünkü.

deathlord

OpenCart-TR
Web sitesi
www.upbilisim.net

doviz.com dan sağ bölümdeki döviz çeviriciden kaç TL nin kaç usd veya eur olacağını görebilirsin.

lidanya

OpenCart-TR
doviz sistemi

arkadaslar bütün doviz sistemi ile ilgili konulara baktım söyle bir sorum var benim ürünleri dolar ekleiyorum sorun olmuyor ben tr çeviricem kasada ama kurları otomatik çekiyor ya benim istegim ben günlük kuru elle giricem ama bütün ürünler dolar bazlı oldugu için hepsinde tr çeviri yaptıklarında tr benim belirledigimde toplu halde düzelecek oto çektimi olmuyor manuel i ve toplu olanı yardımlarınız için sagolun
arkadaslar ben bu curl la ceken sistemi engelleyip elle kur girip düzeltmeyi düşüyorum mümkünmü acaba bu demek istedigim su ürünlerimi dolarla satıcam mesela bu nedenle günlük ben elle ekleyecem ama önceden ekledim ürünlerde benim manuel olarak elle düzelttigimde güncellenecek bu sistemi kurabilirmiyim