Devren Satılık Site

adsl77

OpenCart-TR
Arkadaşlar SİTEMİ işlerimin yoğunluğundan ve başka bir e-ticaret projesine kaynak sağlamak amacıyla satışa çıkarıyorum. Toplamda 5 siteyle ilgileniyorum. 3'ü bana ait 2 siteninde editörlüğünü yapmaktayım. Haliyle hepsine yetişemiyorum. Bana ait olan siteleri sırayla devredeceğim. İlki gözbebiğim olan SİTEMDEN. başlıyorum. Sitenin hiçbir problemi yoktur ve googleda %70 oturmuştur. Sizde googleda site adıyla yada siteadı.com olarak aratırsanız bunu göreceksiniz. (site adı insanların aklına yer etmeye başladı) Biraz ilgi ve reklamla 2-3 ayda şahlanması içten bile değil. Şu haliyle bile 2-3 yıllık sitelerin yaptığı ciroları yapıyor. (reklamsız ve mail list kullanmadan) Siteyle beraber domain, marka tescili (başvuru yapmıştım şu sıralar adıma tescillenmek üzere) facebook sayfası, tweter sayfası ve yine bana ait ve satışa sunduğum siteye yönlendirilmiş olan DOMAIN devredilecektir. Sadece domain adı bile binlerce kez googlede aranmış. Sizde deneyebilirsiniz. Ayrıca 70.000 kişilik mail list nokta atış. 3 ay boyunca ücretsiz teknik destek TECHNOLOG tarafından verilecektir. Hosting yaklaşık 5 ay boyunca bende kalabilir bitimine okadar var. Yada kendiniz hosting alıp barındırabilirsiniz.

Bunların tümü 12.000 tl karşılığında devredilecektir pazarlık payı vardır. İsteyen olur ise diğer sitelerim ilede kombinasyon yapabiliriz. Sitemde iletişim bilgilerim mevcut telefonla yada mail yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

Lütfen ciddi alıcılar iletişime geçsin ve fiyat tekliflerinizi özelden yapınız...

Teşekkürler...

yunusdogan

OpenCart-TR
12.000 cok inanın aylık cirosu ne kadar ?

adsl77

OpenCart-TR
yunusdogan' Alıntı:
12.000 cok inanın aylık cirosu ne kadar ?

gittigidiyor yada sahibinden ilanlara bi bakın sadece domain devrine nekadar ücret istiyorlar ??

testere34

OpenCart-TR
bence abartmişsin aşırı 5 anlarimda 12 ya el insaf.

costantin

OpenCart-TR
Facebook auto like iyi çalışıyor altta..

capuela

OpenCart-TR
5 bin tl gitti gidiyor gibi yazdırırım 5 bin tl Tv radyo reklamına verır 2 bin tl yede gece kulubunde yerım :)

sanırım bir sıfır eksık atmıssınız:)

adsl77

OpenCart-TR
Arkadaşlar polemiğe girmek istemiyorum fikirlerinizede saygı duyuyorum ama el insaf demektende kendimi alamıyorum. Buraya bi bakın. Milyonlarca avro trilyonlar havada uçuyor

http://www.sahibinden.com/search.php?&b[search_text]=domain&b[page]=1&b[sort_field]=real_price&b[sort_order]=asc&c2=&c=&sKlasik=1&c=&b[sort_field]=real_price&b[sort_order]=desc&b[page]=1

alaycı şekilde yorum yapan arkadaşlarında sitelerini görmek isterim doğrusu. kimse kusura bakmasın şu formda çok araştırdım benim sitemin ayarında (görsellik ve google açısından) 3 site var.

Herkeze bol kazançlar dilerim kolay gelsin...

anti91

OpenCart-TR
sana tavsiyem R10 sitesinde bu ilanı ver. Kolay gelsin.

sahibinden sitesinden domainlere baktımda adamlar 100bin tl istiyor ya saçma saçma domain isimlerine 100binlira veren keriz var mı ya ? :)
Bana göre domainin siteye musteri ve uye cekme acisindan onemi %10 luk bir değere sahiptir. Önemli olan iyi reklam , iyi alt yapı ve gerçektende müşteriyi çekecek ürünlerin sitende olmasıdır.