Çözemediğim hata

bayramdal1978

OpenCart-TR
Notice: Undefined index: n358b0e in
/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 1

Notice: Undefined index: n9e5e25 in /home/hancivat/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_library_config.php on line 1
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/hancivat/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php:1) in /home/hancivat/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/hancivat/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php:1) in /home/hancivat/public_html/system/library/session.php on line 11

sitemde böyle bir hata almaya başladım uğraştım yedek attım ama yinede düzelmedi
bu konuda yardımlarınız bekliyorum adminede giremiyorum.
www.hancivata.com

digi-dukkan

OpenCart-TR
Sitenizin şuandakini yedeğini alıp, daha sonra vqmod klasörünü komple silip dener misiniz lütfen.

digi-dukkan

OpenCart-TR
vqmod kurulumunda index.php dosyalarında değişiklik yapıldığı için index.php dosyalarının hata vermesi normaldir. üzerinde değişiklik yapılmamış, orijinal index.php dosyalarını tekrar ftp'ye atınız.