ÇOKKK ACİLL ARKADAŞLAR

yeryel

OpenCart-TR
Slm. Arkadaşlar ücretli bir tema satın aldım yükledim ancak sorunlar çıktı. Sayfanın bazı yerlerinde hata verdi ben çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim.

site linkim nolur inceleyip yardımcı olun.

www.feratv.com

Mohavk

OpenCart-TR
offlinedeli@hotmail.com msn adresim ekle hallediyim.

yeryel

OpenCart-TR
hotmail sayfasındaki messengerden ekledim. adresim yeryel@hotmail.com

yeryel

OpenCart-TR
yardım edecek başka biri yok mu?

Mohavk

OpenCart-TR
Ben arkadaşla görüştüm. Onun istediği makine başında tek tek anlatacaksın o yapacak. sen yapamazsın o işi hem yardım istiyor hemde adamı hırsız yerine koyuyor. yardım edeyim dedim önce bir yöntem söyledim olmazsa düzenlenmesi gerek dedim senin gibi borankaya ama bak şimdide sende aynısını söylüyorsun. akşama kadarda hallederim işim yok yardımcı olayım dediğim halde. varsa yardım edebilecek biri arkadaşa lütfen yardım etsin rica ediyorum. Biri var işini çözerim diyor ama arkadaş başkasını arıyormuş. :D herkese iyi forumlar kusura bakmayın cinnete bağladım ama ayıp olduğunu düşünüyorum.

dwl02

OpenCart-TR
catolog wiev theme dosyasındaki css dosyaları idüzeltme yaparsan sayfa yapısı düzelir adaha fazla ayrıntı verirdim ama bende pcnin başında değilim 2 saat sora olurmu :)

site sablonu çok güzel bayıldım önenmşi olan sayfa yapsını ayarlamak

borankaya' Alıntı:
yeryel' Alıntı:
yardım edecek başka biri yok mu?

Kardeş Bu Temalar düzenlenmesi Grekmektedir Bunun İçin Temanın Şablonunu Gönder Düzenleyeyim
para verip almış gönderiri mi ?

Mohavk

OpenCart-TR
Verilip verilmeyeceğini kendisi bilir , ama düzenleyemiyor ise tek başına eninde sonunda birine vermek zorunda kalacak. :D işin o tarafını düşünmüyor. Tema almak sorun değil istediğini alabiliyorsun ama düzenlemeyi bilmiyorsan aldığın yerde sana hizmet vermiyorsa ki yabancı kaynaklı bir tema görünüyor. adamlar parayı aldıktan sonra pek uğraşmıyorlar. Hayırlısı diyorum. akşam üzeri halledilebilecek bir iş için bu kadar uzun süre siteyi kullanım dışı bırakmak pek iş yapacak adamın işi değil. İyi günler.

yeryel

OpenCart-TR
benim olaylardan haberim yok bana acil lazımdı diye buraya tekrar yazdım başka biri yok mu diye?
çünkü msn den eklediklerim kapalıydı ve işim var çalışıyorum. vaktim az işim aceleydi mecbur öyle yazdım şuç mu?

ayrıca niye göndermicek mişim temayı ben onu kastetmedim ki. ben tek bir siteye yüklemeyeceğim bu temayı ben birçok yere yükleyeceğim kendim öğrenerek yapayım ki diğer sorunları kendim yapayım. her kurduğum da kendim yapabilecek düzeyde olayım. her tema kurduğumda birine mi söyliyim yoksa öğreneyim herkeste burdan öğrensin o mu güzel olur?

tema nedir ki para versen nolacak?
sizin amacınız laflarla sıkıştırıp temayı ele geçirmekse uğraşmayın. isteyin verelim güzellikle. sanki temayı paylaşsam ne kaybederim ne saçma küçük düşünceler

insan paylaşımcı olacak ver yapıyım dedikten sonra zaten gider web yazılımcıya yaptırırım. amacım öğreneyim kendi kendime kurayım

AYRICA Mohavk adlı kişiyle görüşmedim yalan. ekledim kapalıydı bi türlü görüşmedim kaç gündür zaten ilk defa giriyorum. ne zaman görüşmüşüm haberim yok. acayip bi adam olmasa tanımadığı adam hakkında laf yazmaz

Mohavk

OpenCart-TR
bu arkadaşın attığı mail...
merhaba opencart forum sayfasında konu açmıştım cevap yazmışsınız. teşekkür ederim.

ben opencart kurdum ve yeni bir tema yükledim yalnız tema hata verdi bazı bölümleri hatalı oldu.
şu adresten bakabilirsiniz www.feratv.com

lütfen yardımcı olun nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

buda benim verdiğim karşılık.

Temanın ayarlanması gerekiyor. opencart versiyonu ne kullanıyorsunuz ve tema versiyonu nedir.
1.5.1.3 versiyonu için tam ayarlanmamış ve modüllerin ayarları yapılmamış. Aldığınız tema bozuk demiyorum yanlış anlamayın. Sadece uyarlama yapılması lazım.
Para verip aldığınızı biliyorum , TPL dosyalarını düzenlemek gerektiği için tema dosyasını göndermenizi rica edicem. Akşama kadar bir aksilik çıkmazsa çözeriz.

Hayırlı işler.

bunu dışında MSN den de yazdım. Ama geri dönüş olmadı ben sadece yardım etmek istiyorum sana kardeşim. Birde akşam bekledim evde dosyayı göndereceksin diye verdiğin paranın karşılığını alabilesin diye acil dedin diye ben anlamadım o kadar acilse neden gelmedin üstüne yazınca başkası yok mu diye haliyle bunları da yazdım. Biri yardım etsin arkadaşa lütfen. Bana dert oldu. Yeryel arkadaşım iyi günler dilerim.

borankaya

OpenCart-TR
yeryel' Alıntı:
benim olaylardan haberim yok bana acil lazımdı diye buraya tekrar yazdım başka biri yok mu diye?
çünkü msn den eklediklerim kapalıydı ve işim var çalışıyorum. vaktim az işim aceleydi mecbur öyle yazdım şuç mu?

ayrıca niye göndermicek mişim temayı ben onu kastetmedim ki. ben tek bir siteye yüklemeyeceğim bu temayı ben birçok yere yükleyeceğim kendim öğrenerek yapayım ki diğer sorunları kendim yapayım. her kurduğum da kendim yapabilecek düzeyde olayım. her tema kurduğumda birine mi söyliyim yoksa öğreneyim herkeste burdan öğrensin o mu güzel olur?

tema nedir ki para versen nolacak?
sizin amacınız laflarla sıkıştırıp temayı ele geçirmekse uğraşmayın. isteyin verelim güzellikle. sanki temayı paylaşsam ne kaybederim ne saçma küçük düşünceler

insan paylaşımcı olacak ver yapıyım dedikten sonra zaten gider web yazılımcıya yaptırırım. amacım öğreneyim kendi kendime kurayım

AYRICA Mohavk adlı kişiyle görüşmedim yalan. ekledim kapalıydı bi türlü görüşmedim kaç gündür zaten ilk defa giriyorum. ne zaman görüşmüşüm haberim yok. acayip bi adam olmasa tanımadığı adam hakkında laf yazmaz

Arkadaş aynı Temayı Bende Kulanıyorum Aynı Sorunlar Bendede Oluştu Kimseyi Bulamadım Bana Yardım Edecek Ama Çok Uğraştım En Sonunda Kendim Sorunu Çözdüm Onun KOdları Değiştirilmesi Gerekli.Şimdi Ben Sana Burda Yazarsam En Üç sayfa olur.Ha Temayı ele Geçirmekse Konu Ben Salak Gibi Giddim Yapancı Sitede 80$ Satın aldım Şimdi Pişmanım Çünkü Yapancı Sitelerde Satın Aldığımız Temaları Bedava Millet İndiriyormuş.Benim Tema Satın Alacak Arkadaşlara Tafsiyem Türk Sitelerinde Tema Satın Alsın .Alırsın Okadar Parayı verirsin Ondan Sonra Hata Alırsın Kimseyide Muhatap Bulamsınız.

yeryel

OpenCart-TR
değiştirdiğin hangi dosyalar peki ? o dosyaları tek bana gönderebilir misin ? zanndersem 3-4 dosya daki kodlar değişiyo. bu arada ben opencart 1.5.3.1 kurdum temayı bu sürüme ekledim (satın aldığım yerde de onu tavsiye ediyordu.)

AssassinsCreed

OpenCart-TR
Konuyu 1. sayfada görünce yeni sandım meğer milattan önce açılmış bir konuymuş