çok fazla sorun oldu

dombalak

OpenCart-TR
opencart ı kurdum ve aşağıda yazacağım sorunları farkettim
bu yüzden aşağıdaki sorunlar hakkında sizden yardım isteyeceğim

site : www.kartvizitdunyasi.com

1 - yeni üye kaydından sonra üye girişini kabul etmiyor, mail veya şifre yanlış diyor sürekli yeni şifre gönder diyorum yine hatalı mail veya şifre diyor

üye olduktan sonra gönderilen hoşgeldin mailinde türkçe karakter hataları var. bu hataları nasıldüzeltebilirim ve kendime özel html tabanlı hoşgeldin mailini nasıl hazırlayabilirim

2 - alışveriş sepetinde ürün miktarı güncellendiğinde güncelle butonuna basıldığında sepetiniz boş diyor

3 - panelden alışveriş sepetini kaldır diyorum ama sitede hala sepet görünüyor

4 - panelde üyeliksiz alışverişi aktif ettim ama hala üyelik istiyor alışveriş için

5 - panelde seo linkleri aktif ediyorum ama bu sefer sef li linklerde sayfa bulunamadı diyor (hostumda htacces ayarları tamdır)

6 - inidirlebilir ürünler için indirme linkini nereye koyacağım nasıl kullanacağım ürünü nereye nasıl yükleyeceğim bulamadım

7 - ptt çeki hesabı eklemeyi beceremedim bir türlü

şimdiden teşekkürler

arkadaşlar en azından neler yapabileceğim hakkında fikirlerinizi paylaşsanız iyi olur
yardımcı olabilecek birileri varmı acaba

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
1. Sitenizi denedim üyelikle ilgili bir sorun gözükmüyor..

2.Sepetinizi güncellediğimde de bir sorun yok..

3.Sepetiniz bölümü kaldırılmış.. Tarayıcınızın çerezlerini temizleyip tekrar deneyin..

4.Bu konu için basit bir admin hesabı yaratıp özel mesajla iletin kontrol edelim..

5.Ürünleri eklerken seo bölümlerini (kart-vizit) gibi doldurduğunuzdan emin olun..

6.İndirilebilir ürünler hakkında Burayı inceleyin..

7.Posta çeki modulu varmı hiç hatırlamıyorum..:(

dombalak

OpenCart-TR
1. Sitenizi denedim üyelikle ilgili bir sorun gözükmüyor..
üyelikle ilgili sorunu hallettim meğer panelden üyeye onay vermek gerekiyormuş

2.Sepetinizi güncellediğimde de bir sorun yok..
evet güncelle dediğimde şimdi güncelliyor sanırım bilgisayarımdan kaynaklı bir sorundu

3.Sepetiniz bölümü kaldırılmış.. Tarayıcınızın çerezlerini temizleyip tekrar deneyin..
sepet bende hala duruyor sepet kalkmadı görünüyor bende
heşeyi yaptım cookie ler silindi geçmiş cache vs sildim ama hala sepet duruyor bende

4.Bu konu için basit bir admin hesabı yaratıp özel mesajla iletin kontrol edelim..

5.Ürünleri eklerken seo bölümlerini (kart-vizit) gibi doldurduğunuzdan emin olun..
onuda hallettim htacces .txt olarak kalıyormuş ftpde dzüelttim sorun kalktı

6.İndirilebilir ürünler hakkında Burayı inceleyin..

7.Posta çeki modulu varmı hiç hatırlamıyorum..:(
onu araştırıyorum hala

sadece sepetle ilgili sorunum devam ediyor